Кінець сезону: Одеса з понеділка посилює карантин

В місті обмежать дозволену кількість людей у громадському транспорті. Водіям буде заборонено брати стоячих пасажирів.

В Одесі з понеділка, 22 червня, посилять карантинні обмеження через коронавірус. Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради, передають Патріоти України.

Зазначається, що рішення про посилення карантину було прийняте міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. «З понеділка у місті буде заборонена робота закладів оздоровлення та відпочинку дітей, а також проведення масових заходів за участю більш ніж одної людини на 5 метрах квадратних», - йдеться у повідомленні.

Також в Одесі обмежать дозволену кількість людей у громадському транспорті. Водіям буде заборонено брати стоячих пасажирів. Крім того, орендарям пляжів рекомендують забезпечити півтораметрову відстань між шезлонгами, а ресторани повинні забезпечити таку ж відстань між столиками та розміщувати за ними знову не більше 4 людей.

Хитро влаштувався: Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому.. на няню

вівторок, 23 червень 2026, 10:22

Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...

Проблема триває місяцями: Польща затримує вантажі "Укрпошти" без пояснень

вівторок, 23 червень 2026, 9:59

Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...