Кінець сезону: Одеса з понеділка посилює карантин

В місті обмежать дозволену кількість людей у громадському транспорті. Водіям буде заборонено брати стоячих пасажирів.

В Одесі з понеділка, 22 червня, посилять карантинні обмеження через коронавірус. Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради, передають Патріоти України.

Зазначається, що рішення про посилення карантину було прийняте міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. «З понеділка у місті буде заборонена робота закладів оздоровлення та відпочинку дітей, а також проведення масових заходів за участю більш ніж одної людини на 5 метрах квадратних», - йдеться у повідомленні.

Також в Одесі обмежать дозволену кількість людей у громадському транспорті. Водіям буде заборонено брати стоячих пасажирів. Крім того, орендарям пляжів рекомендують забезпечити півтораметрову відстань між шезлонгами, а ресторани повинні забезпечити таку ж відстань між столиками та розміщувати за ними знову не більше 4 людей.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...