Високопосадовець вимагав $4 тис. за розмитнення автомобілів з вантажем. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури, зазначають Патріоти України.
"Встановлено, що начальник Полтавської митниці на початку травня 2019 року висунув суб'єкту зовнішньоекономічної діяльності вимогу про передачу йому грошових коштів за безперешкодне проведення митних формальностей з розрахунку 400 доларів США за один розмитнений автомобіль з вантажем в зоні діяльності очолюваної ним митниці. 7 вересня 2019 року вимагач в Києві отримав "винагороду" за 10 оформлених контейнерів - 4000 доларів США, що задокументовано в рамках контролю за вчиненням злочину", - йдеться в повідомленні.
Чиновника затримали. Наразі готується клопотання про взяття його під варту і відсторонення від займаної посади.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...