Кінець всьому? Генпрокуратура поставила на паузу справу Гандзюк

16 липня Генпрокуратура зупинила досудове розслідування щодо підозрюваних в організації нападу на Катерину Гандзюк - Владислава Мангера і Олексія Левіна. І адвокати Мангера, і адвокати потерпілих хочуть оскаржити це рішення, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Слідство.інфо".

Генпрокуратура виокремила підозрюваних в одне провадження і зупинила його. Тому що Левін перебуває в розшуку і з ним неможливо проводити слідчі дії.

За версією слідства, Мангер разом із Левіним замовили нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк, що спричинило її смерть. Зараз вони є головними підозрюваними у злочині проти херсонської активістки.

І представниця сім'ї Гандзюк, і захист Мангера підтвердили інформацію про призупинення розслідування. Обидві сторони заперечили проти такого рішення Генпрокуратури. Адвокати оскаржуватимуть постанову і вимагати, щоб провадження зупинили лише щодо Левіна, а справу Мангера передали до суду або закрили.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...