"Це світ, в якому ми всі ще живемо": Кіра Найтлі заявила, що проституція та моделінг - найприбутковіші жіночі професії

35-річна британська актриса Кіра Найтлі заявила, що заробити багато грошей можна тільки завдяки проституції та моделінгу. За її словами, на сьогоднішній день найбільше грошей дівчата можуть отримати виключно в цих сферах, передають Патріоти України.

"Як і раніше кар'єра номер один в світі. Єдина кар'єра, де жінка може заробити більше чоловіка – це моделінг. Або проституція. І це все, що можна сказати молодим дівчатам. Те, як ви виглядаєте, важливіше того, що ви хочете сказати або про що думаєте. І це світ, в якому ми всі ще живемо", – зазначила знаменитість.

Також актриса зізналася, що більшу частину своїх грошей вона заробила завдяки моделінгу в Chanel. Вона назвала об'єктивацію жінок жахливим явищем, однак зазначила, що задоволена заробленими коштами і своїм нинішнім способом життя.

"Справжні копійки в Instagram": Дружина продюсера "Кварталу" розповіла про свій заробіток

четвер, 9 лютий 2023, 13:00

Українська актриса Анна Саліванчук розповіла, що її фінансове становище під час війни значно погіршилося. У серіалах вона поки не знімається, а в Instagram заробляє копійки, передають Патріоти України. За її словами, реклама у неї коштує близько 4-5 ти...

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!