"Це світ, в якому ми всі ще живемо": Кіра Найтлі заявила, що проституція та моделінг - найприбутковіші жіночі професії

35-річна британська актриса Кіра Найтлі заявила, що заробити багато грошей можна тільки завдяки проституції та моделінгу. За її словами, на сьогоднішній день найбільше грошей дівчата можуть отримати виключно в цих сферах, передають Патріоти України.

"Як і раніше кар'єра номер один в світі. Єдина кар'єра, де жінка може заробити більше чоловіка – це моделінг. Або проституція. І це все, що можна сказати молодим дівчатам. Те, як ви виглядаєте, важливіше того, що ви хочете сказати або про що думаєте. І це світ, в якому ми всі ще живемо", – зазначила знаменитість.

Також актриса зізналася, що більшу частину своїх грошей вона заробила завдяки моделінгу в Chanel. Вона назвала об'єктивацію жінок жахливим явищем, однак зазначила, що задоволена заробленими коштами і своїм нинішнім способом життя.

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...

Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

середа, 28 вересень 2022, 23:53

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі пр...