Кіт - в об'єктах майна, вартість - безцінна: Цікава подробиця декларації депутата від "Слуги народу"

Анастасія Красносільська вирішила, що її Маруся - цінне рухоме майно.

Народна депутатка України від «Слуги народу» Анастасія Красносільська у березні цього року, опублікувавши е-декларацію як фізична особа-підприємець, задекларувала «безцінну» кішку Марусю, повідомляють Патріоти України.

Відповідну інформацію Красносільська внесла у пункт «Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)». «Дата набуття права: 01.09.2016. Опис майна: кішка Маруся – безцінна. Майно набуто до початку періоду здійснення суб'єктом декларування діяльності із виконання функцій держави або місцевого самоврядування», - зазначається у електронній декларації Красносільської.

Варто зазначити, що вже через два днів, 31 березня, пункт про кішку зник з декларації. Також «безцінну» Марусю нардепка не вказувала при заповненні декларації кандидата на посаду голови комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

Українці можуть недорого утеплити квартиру чи будинок - експерт розповів про лайфхак

четвер, 2 лютий 2023, 17:56

Українці можуть утеплити свою оселю за допомогою кондиціонера. Щодо витрати електроенергії, це вийде в два рази дешевше, аніж під час використання звичайного обігрівача. Про це розповів голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин. Він додав, що перед...

Вони захищають нашу свободу! Бійцям прикордонного загону дуже потрібна допомога - як долучитися

четвер, 2 лютий 2023, 17:30

Захисникам України із 79-го прикордонного загону, які дають відсіч російським загарбникам на півдні, звільняючи рідну землю від окупантів, потрібна допомога. Долучитися до збору коштів на автівку для воїнів може кожен. "Друзі! Я впевнена, що по тому зо...