Кіт - в об'єктах майна, вартість - безцінна: Цікава подробиця декларації депутата від "Слуги народу"

Анастасія Красносільська вирішила, що її Маруся - цінне рухоме майно.

Народна депутатка України від «Слуги народу» Анастасія Красносільська у березні цього року, опублікувавши е-декларацію як фізична особа-підприємець, задекларувала «безцінну» кішку Марусю, повідомляють Патріоти України.

Відповідну інформацію Красносільська внесла у пункт «Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)». «Дата набуття права: 01.09.2016. Опис майна: кішка Маруся – безцінна. Майно набуто до початку періоду здійснення суб'єктом декларування діяльності із виконання функцій держави або місцевого самоврядування», - зазначається у електронній декларації Красносільської.

Варто зазначити, що вже через два днів, 31 березня, пункт про кішку зник з декларації. Також «безцінну» Марусю нардепка не вказувала при заповненні декларації кандидата на посаду голови комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

З архіву ПУ. "Мущіни щось горлали про Кримнаш": В Харкові ультрас "Металіста" провчили любителів Путіна (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 2:00

До закривавлених прихильників "русского мира" довелося викликати швидку. Інцидент трапився у вівторок, 18 червня. Кілька фанатів "Металіста" серйозно побилися з двома п'яними шанувальниками агресора Путіна. "Чоловіки в Харкові щось кричали про Путіна,...

З архіву ПУ. "Сдулась рашка в Крыму", або "Керчь и Дно россии" (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 1:00

З'явилися показові фото розчарованого Криму. У мережі показали фото зі святкування "Дня Росії" на окупованому Москвою українському півострові Крим. Цього року ці заходи були досить непопулярні серед місцевих жителів, передають Патріоти України 18 червн...