Кіт - в об'єктах майна, вартість - безцінна: Цікава подробиця декларації депутата від "Слуги народу"

Анастасія Красносільська вирішила, що її Маруся - цінне рухоме майно.

Народна депутатка України від «Слуги народу» Анастасія Красносільська у березні цього року, опублікувавши е-декларацію як фізична особа-підприємець, задекларувала «безцінну» кішку Марусю, повідомляють Патріоти України.

Відповідну інформацію Красносільська внесла у пункт «Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)». «Дата набуття права: 01.09.2016. Опис майна: кішка Маруся – безцінна. Майно набуто до початку періоду здійснення суб'єктом декларування діяльності із виконання функцій держави або місцевого самоврядування», - зазначається у електронній декларації Красносільської.

Варто зазначити, що вже через два днів, 31 березня, пункт про кішку зник з декларації. Також «безцінну» Марусю нардепка не вказувала при заповненні декларації кандидата на посаду голови комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

Перший успіх здобув у легендарному "Хрещений батько": Пішов з життя відомий голівудський актор

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:40

Смерть Денні Аєлло настала в медичному центрі в Нью-Джерсі. Його агент повідомив, що актор несподівано захворів напередодні. Припускають, що хвороба могла бути інфекційною. Сім'я навідала знаменитість у лікарні ввечері, напередодні його смерті. Близькі...

З архіву ПУ. "Какие, с*ка, дебилы": У мережі однією картинкою показали, чому російському "Кузі" - кінець

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:30

У мережі бурхливо відреагували на НП, що сталася у Мурманській області Росії під час ремонту і модернізації єдиного російського авіносця "Адмірал Кузнєцов", повідомляють Патріоти України. Пропонуємо переглянути влучну карикатуру і коментарі до неї: