Кіт грає на піаніно кожен раз, коли хоче їсти - і це чудова альтернатива нявканню (відео)

Кіт навчився грати на іграшковому піаніно, щоб повідомляти господарям, коли він голодний. 7-річному Вінслоу подарували інструмент, щоб відучити від гучного настирливого нявкання, і він добре засвоїв уроки музики, передають Патріоти України.

"Він постійно бігав і кричав, і я подумала: "Це нікуди не годиться". Він був буйним кошеням і перетворився на хаотичного джентльмена, - розповіла виданню The Independent власниця кота Кейт Нікс. - Фортепіано - ще один спосіб спілкування, тому він тепер не волає нестямно".

Вінслоу було 8 тижнів, коли господиня знайшла його в саду за будинком. Малюк був дуже войовничим і намагався битися з собакою. "Він був у шрамах, весь в багнюці, нам довелося вчити його їсти сухий корм, і у нього був важкий випадок стригучого лишаю", - згадує господиня.

Нікс - музикант, і в її квартирі стояло крихітне піаніно, яке вона купила в школі. Маленький Вінслоу відразу ж почав проявляти до інструменту інтерес: натискав на клавіші, чув звук і намагався знайти, звідки він виходить. "Я вирішила скористатися його цікавістю і отримати з цього користь, - розповіла вона. - Тепер він грає на піаніно коли ми на кухні, і він знає, що може отримати щось смачне. Але взагалі це його сигналізація. Він використовує його, щоб привернути увагу, коли потрібно почистити лоток. Вінслоу запам'ятав, що я хвалю його, коли він натискає на клавіші, тому робить це, коли дійсно чогось хоче".

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...