Клара вкрала... смартфон: У Києві впіймали зухвалих вуличних злодійок (фото)

У Солом'янському районі Києва банда злодійок вкрала у дівчинки-підлітка телефон. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Інцидент стався на вулиці Солом'янській. Там злодійки вибрали собі в якості жертви дитину. Вони підійшли до дівчинки і забрали у неї iPhone. Поліцейським, які стали свідками інциденту, оперативно вдалося затримати зловмисниць. Ними виявилися:

  • Горват Єлизавета Іванівна, 1980 року народження, раніше двічі судима за крадіжки;
  • Горват Валерія Іванівна, 2000 року народження, раніше судима за крадіжку;
  • Горват Клара Бейлівна, 2000 року народження, раніше судима за крадіжку;
  • Ракоші Єлизавета Русланівна, 1999 року народження, раніше двічі судима за крадіжки;
  • Данов Аманда Бейлівна, 2002 року народження;
  • Данов Клавдія Бейлівна, 1999 року народження, раніше судима за крадіжку.

Всі приїхали в столицю з окремого хутора в місті Берегово. За цим фактом Солом'янським УП відкрито кримінальне провадження за статтею "грабіж". Горват Валерію і Данов Аманду затримали в порядку статті 208 КПК України. Зараз вони знаходяться в ізоляторі.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...