Кляпи, наручники, мотузки: Про те, як влада Росії створила атмосферу "тероризму" в Криму (відео)

У Сімферополі в дитячий садок люди заходять через рамку металошукача.

Фото: rbc.uaВлада Росії створила атмосферу страху й тероризму в усіх містах анексованого півострова Крим. Про це йдеться у відео "Крим.Реалії", повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що у громадському транспорті, лікарнях, жіночих консультаціях та школах розвішені моторошні плакати про терористичну загрозу і як діяти, коли вона настане.

"Будьте готові до застосування терористами пов’язок на очі, кляпів чи мотузок. Переносьте образи і приниження. Постарайтесь закрити дітей від випадкових куль", – про це йдеться на одному з плакатів тролейбусу Сімферополя.

Окрім цього, в Сімферополі в дитячий садок люди заходять через рамку металошукача.

За словами жителя міста Миколая, який має чотирьох внуків, нині він нібито відчуває себе в безпеці. Чоловік вважає, що незважаючи на те, що Росія воює одразу за кількома напрямками, Севастополю терористичні атаки не загрожують.

"У нас всюди захист. У нас такий флот, така армія…" – висловився він.

За словами мами кадета воєнного училища, при вході у навчальний заклад хлопчика перевіряє охорона. Доходить до абсурду – перед якимось заходом на вулиці, наприклад, перевіряється навіть трава.

"У Нахимівському військово-морському училищі перевіряють сумки при вході. І автобуси. Коли ми поїхали на екскурсію й повернулися, їх почали повністю перевіряти на підривні прилади, а коли виходимо строєм перед якимось заходом, перевіряється вся трава навіть", – розповіла вона.

За словами психолога з Криму, яка нині живе в Києві, "терористичною загрозою" влада Росії "об’єднує людей страхом".

"Людей можна об’єднувати або радістю, або страхом. У цьому випадку – другим. Якщо у твоїй авторитарній і тоталітарній державі починає зароджуватися певна громадянська активність, то краще, що можна зробити, – занурити людей в атмосферу страху, терористичної загрози. Тоді люди спускають на кілька сходинок у питанні своїх цінностей, потреб, саморозвитку", – переконана вона.

Пекельна спека! У Києві водій трамвая зомлів прямо під час руху, в кабіні було +47

четвер, 24 червень 2021, 8:26

У Києві водій трамвая знепритомнів прямо під час руху транспорту через сильну спеку в кабіні. Відкачувати його поспішив колега із зустрічного трамвая. Про інцидент 23 червня передали в Київській Транспортній Спільноті "КТС" на сторінці в Facebook, пер...

На Андріївському узвозі у Києві гине унікальний будинок: Ділки намагаються на місці історичної будівлі, прихваченої з комунальної власності, побудувати офісний центр

четвер, 24 червень 2021, 7:50

Розповідають про класичну схему новоявлених вандалів від будівництва. Спочатку довести історичну будівлю, взяту в оренду, чи куплену у власність, до повної руйнації, щоб вивести з реєстру об'єктів культурної спадщини. Після можна зводити черговий хмарочос