Кличко на милицях прискакав за відзнакою: Столичний фонтан потрапив до Національного реєстру рекордів України (фотофакти)

Водограй у парку Партизанської слави внесли до Національного реєстру рекордів України як найвищий світловий пішохідний фонтан. Відзнаку вручили меру Києва Віталієві Кличку. Про це повідомила пресслужба Київзеленбуд, зазначають Патріоти України.

"Унікальність фонтану - в його конструкції: 5 арок заввишки від 6 до 7,7 м створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. Для створення водного малюнка було встановлено 464 форсунки. У вечірній час фонтан підсвічується за допомогою LED-світильників, які відтворюють 16,7 мільйонів. Крім того, є інтерактивний режим - натискаєте кнопку і запускається інший сценарій", - йдеться в повідомленні.


З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...