Кличко розповів про зупинку усього громадського транспорту Києва

У столиці можуть обмежити рух усього транспорту, якщо кількість заражених на коронавірус COVID-19 зростатиме. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у ефірі телеканала Медведчука, зазначають Патріоти України. Міський голова уточнив, що це не стосуватиметься лише тих авто, що обслуговуватимуть людей, які забезпечують життєдіяльність столиці. Зокрема працівників комунальних підприємств, департаментів з надзвичайних ситуацій, лікарів, рятувальників.

"Якщо у нас ситуація буде розвиватися далі, а ми бачимо, що за минулу добу кількість захворювань в Україні збільшилася майже вдвічі, якщо кількість буде збільшуватися, ми не виключаємо те, що можемо взагалі обмежити пересування транспортом нашим містом", – підкреслив чиновник.

Кличко додав, що найближчими днями у столиці можуть запровадити надзвичайний стан, якщо розповсюдження коронавірусу триватиме.

Примітно, що перший заступник Кличка в КМДА Микола Поворозник раніше вже заявляв, що влада Києва ухвалила рішення про введення надзвичайної ситуації в місті через поширення коронавірусу. Треба тільки довершити юридичні процедури щодо відповідних документів.

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...

УПЦ дали три дні на передачу ключів державному заповіднику. Комісія Мінкультури інвентаризацію майна колишнього орендатора Києво-Печерської лаври

вівторок, 6 червень 2023, 14:21

5 червня комісія Міністерства культури та інформаційної політики завершила свою роботу в Національному заповіднику Києво-Печерська лавра. Вона виявила порушення з боку УПЦ МП та підписала із заповідником акт приймання-передачі державного майна. Про це ...