Кличко віддає перевагу "шокотерапії": У Києві з 1 січня в рази зросте вартість проїзду у міському транспорті

Востаннє проїзд у Києві дорожчав у 2018 році. Тоді ціна зросла із 4 до 8 грн за поїздку.

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає. Ціна одної поїздки зросте до 20 гривень вже з початку 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Коли почне діяти новий тариф - нові ціни у столичному громадському транспорті буде встановлено з 1 січня 2022 року.

Скільки доведеться платити за проїзд:

  • 20 гривень - у разі придбання разового квитка;
  • 12 гривень - у разі використання картки киянина;
  • 14,20 гривень - у разі придбання місячного проїзного;
  • 15 гривень - у разі купівлі 50 поїздок на електронний квиток.

Водночас зберігаються пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення. Для них наразі є можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 гривень.

На сьогодні разова поїздка у комунальному транспорті Києва коштує 8 гривень.


Міноборони України запровадило новий базовий контракт: для військовослужбовців на тилових і небойових посадах

середа, 24 червень 2026, 12:58

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...

Як обрати найвигіднішу пенсію та перейти на неї онлайн: У ПФУ дали пояснення

середа, 24 червень 2026, 12:28

Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...