Кличко віддає перевагу "шокотерапії": У Києві з 1 січня в рази зросте вартість проїзду у міському транспорті

Востаннє проїзд у Києві дорожчав у 2018 році. Тоді ціна зросла із 4 до 8 грн за поїздку.

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає. Ціна одної поїздки зросте до 20 гривень вже з початку 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Коли почне діяти новий тариф - нові ціни у столичному громадському транспорті буде встановлено з 1 січня 2022 року.

Скільки доведеться платити за проїзд:

  • 20 гривень - у разі придбання разового квитка;
  • 12 гривень - у разі використання картки киянина;
  • 14,20 гривень - у разі придбання місячного проїзного;
  • 15 гривень - у разі купівлі 50 поїздок на електронний квиток.

Водночас зберігаються пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення. Для них наразі є можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 гривень.

На сьогодні разова поїздка у комунальному транспорті Києва коштує 8 гривень.


Багато хто помиляється: Як насправді перекласти "гарячу путівку" українською

понеділок, 22 червень 2026, 21:28

Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...

"Мені подобається": 101-річна австралійка розкрила головний секрет довголіття

понеділок, 22 червень 2026, 21:00

Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...