Кличко віддає перевагу "шокотерапії": У Києві з 1 січня в рази зросте вартість проїзду у міському транспорті

Востаннє проїзд у Києві дорожчав у 2018 році. Тоді ціна зросла із 4 до 8 грн за поїздку.

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає. Ціна одної поїздки зросте до 20 гривень вже з початку 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Коли почне діяти новий тариф - нові ціни у столичному громадському транспорті буде встановлено з 1 січня 2022 року.

Скільки доведеться платити за проїзд:

  • 20 гривень - у разі придбання разового квитка;
  • 12 гривень - у разі використання картки киянина;
  • 14,20 гривень - у разі придбання місячного проїзного;
  • 15 гривень - у разі купівлі 50 поїздок на електронний квиток.

Водночас зберігаються пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення. Для них наразі є можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 гривень.

На сьогодні разова поїздка у комунальному транспорті Києва коштує 8 гривень.


Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...