Кличко віддає перевагу "шокотерапії": У Києві з 1 січня в рази зросте вартість проїзду у міському транспорті

Востаннє проїзд у Києві дорожчав у 2018 році. Тоді ціна зросла із 4 до 8 грн за поїздку.

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає. Ціна одної поїздки зросте до 20 гривень вже з початку 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Коли почне діяти новий тариф - нові ціни у столичному громадському транспорті буде встановлено з 1 січня 2022 року.

Скільки доведеться платити за проїзд:

  • 20 гривень - у разі придбання разового квитка;
  • 12 гривень - у разі використання картки киянина;
  • 14,20 гривень - у разі придбання місячного проїзного;
  • 15 гривень - у разі купівлі 50 поїздок на електронний квиток.

Водночас зберігаються пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення. Для них наразі є можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 гривень.

На сьогодні разова поїздка у комунальному транспорті Києва коштує 8 гривень.


Україна повернула з російського полону ще 160 своїх воїнів, серед мучеників - 115 оборонців Маріуполя та велика група офіцерів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:50

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...

Американський марсохода знайшов на Червоній планеті нові ознаки існування життя

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:42

Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...