
Колишній чемпіон світу WBC в суперважкій вазі, а нині мер Києва Віталій Кличко хоче, щоб черговий бій Олександра Усика і Ентоні Джошуа пройшов в українській столиці. Таку заяву Віталій Володимирович зробив на "Свободі слова Савіка Шустера", зазначають Патріоти України.
Деталі: 26 вересня українець Олександр Усик переміг британця Ентоні Джошуа і став новим чемпіоном світу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO. У Джошуа відразу заговорили про реванш.
Пряма мова Кличка: "Я сподіваюся, що реванш відбудеться протягом півроку, максимум - 8-9 місяців. Це питання переговорів, ми докладемо всіх зусиль для того, щоб він пройшов у Києві. Я переконаний, що та команда, яка привела Усика до цього успіху, також зможе привести його до перемоги і під час бою-реваншу".
Передісторія: Днями промоутер Ентоні Джошуа Едді Хірн не виключив, що бій-реванш між його підопічним і чемпіоном світу за версіями WBA, WBO і IBF Олександром Усиком може відбутися в столиці України.
Команда Усика заявила, що згодна на бій з Ентоні Джошуа в лютому на стадіоні "Олімпійський" в Києві. Однак є побоювання, що в цю пору року бійцям буде холодно.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...