Кодування супутникового сигналу в січні 2020 року: В кого виникнуть проблеми та що робити

У першу чергу кодування супутникового сигналу зачепить користувачів безкоштовного супутникового телебачення та абонентів, які користуються послугами неліцензійних операторів.

Якщо під час перегляду улюблених ТВ-програм ви вже бачите на своєму екрані повідомлення про кодування супутникового сигналу українських телеканалів та проханням звернутися до офіційного телевізійного оператора, то настав час розібратись у цьому питанні та обрати для себе рішення, щоб наприкінці січня спокійно продовжити перегляд телеканалів замість того, щоб телефонувати операторам та замовляти послугу. Eкспертом з розвитку продукту "Телебачення" провідної телеком-компанії "Датагруп", Євген Подолянчук розповів, кого в першу чергу це буде стосуватися та як запобігти припиненню трансляцій на своєму телевізійному екрані після 20 січня 2020 року. Патріоти України пропонують вам прочитати його поради.

Які телеканали будуть закодовані?
За попередніми даними, озвученими телемедіагрупами, з 20 січня 2020 року відбудеться кодування супутникового сигналу телеканалів основних українських медіагруп, а саме:
  • 1+1 Media (1+1, 2+2, ТЕТ, УНІАН, Плюсплюс, Бігуді);
  • Медіагрупа Україна (ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ);
  • StarLightMedia (СТБ, Новий канал, ICTV, М1, М2, QTV);
  • Inter Media Group (Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм).

У першу чергу кодування супутникового сигналу зачепить саме користувачів безкоштовного супутникового телебачення та абонентів, які користуються послугами неліцензійних операторів.

Наразі ми бачимо, що у більшості користувачів виникає два логічних запитання:

Навіщо кодують сигнал?

Відповідь на перше запитання є цілком зрозумілою: це бажання телемедіагруп пройти свій шлях до європейської моделі платного телебачення, завдяки чому з’являться додаткові фінансові ресурси для розробки якісного українського контенту. Задля досягнення цієї мети впроваджуються певні дії щодо зменшення розповсюдження піратського контенту та дії щодо боротьби з недобросовісними операторами, які займаються нелегальною ретрансляцією каналів за допомогою супутника та інших технологій.

Факти піратства та нелегальна ретрансляція каналів, у свою чергу, спричиняють на ринку телебачення України дисбаланс, а також недобросовісну конкуренцію між операторами послуг. Висновки говорять самі за себе: для чесної гри та можливості виробництва більш якісного і цікавого контенту, а також боротьби з піратством, телемедіагрупи кодують сигнал супутникового телебачення, що істотно знижує ризики піратства та підвищує дохідність.

Що робити користувачам?

"Датагруп" пропонує різні рішення для абонентів. Наприклад, якщо ви перебуваєте в зоні покриття нашої компанії, то можете приєднатися до послуг кабельного телебачення "Датагруп". Кабельне телебачення включає більше 80 телеканалів (залежно від регіону), у тому числі основні національні канали, канали групи Viasat, спортивні, дитячі, пізнавальні канали та ще багато цікавих каналів у відмінній якості та з привабливою абонентською платою.

Також ви можете скористатися послугою інтерактивного телебачення за підтримки "Датагруп", яка надається через фіксований доступ до Інтернету від нашої компанії. Обираючи цей варіант, користувачі отримують відразу масу переваг: доступ до більш ніж 140 кращих українських і зарубіжних розважальних телеканалів, а також до великої колекції зарубіжних фільмів і серіалів. Шанувальників ексклюзивного контенту потішать улюблені спортивні Футбол 1, 2, Setanta sports, Eurosport та пізнавальні канали Discovery, National Geographic, FOX у HD-якості. Переглядати улюблені програми і фільми можна одночасно на чотирьох пристроях.

Обидві послуги є доступними для замовлення в пакетній пропозиції – разом Інтернет і телебачення за вигідною ціною, – що дозволить користувачеві заощаджувати кошти вже сьогодні або у майбутньому.

У випадку із супутниковим телебаченням, яке на ринку пропонують різні оператори, потрібно придбати супутниковий приймач, який декодує сигнал, та сплачувати щомісячну абонентську плату оператору.

А якщо ви мешкаєте у приватному будинку, то варто підключитись до фіксованої мережі Інтернет від "Датагруп" за технологією хPon. Ви отримаєте стабільну швидкість Інтернету до 1 Гбіт/с та зможете насолодитися якісним інтерактивним телебаченням, а також придбати послугу "Інтернет + телебачення" за акційною ціною.

Навіть якщо ви перебуваєте поза межами покриття мережі будь-якого оператора послуг, а про фіксований Інтернет залишається лише мріяти, компанія "Датагруп" пропонує підключення супутникового Інтернету з безлімітними пакетами та з можливістю скористатися послугою інтерактивного телебачення.

Також глядачі мають можливість обрати безкоштовне соціальне телебачення (Т2), але їм потрібно враховувати наступні фактори: малий перелік телеканалів без можливості розширення, відносна нестабільність сигналу (залежно від місцевості).

Джерело: Обозреватель

Житель Тернополя намагався відправити за кордон посилки з унікальними древніми скам'янілостями, але втрутилася митниця (фото)

четвер, 25 квітень 2024, 22:44

Тернополянин спакував три посилки із десятьма древніми каменями із відбитками істот, що належать до унікальних палеонтологічних зразків. Про це йдеться у повідомленні Київської митниці, передають Патріоти України. Цінні артефакти мали прямувати до США,...

"Ми не віддаємо борг державі, а боремося за власне майбутнє", - комбриг "Холодного Яру"

четвер, 25 квітень 2024, 22:03

Проведення демобілізації до закінчення війни є поганою ідеєю. Щоб бійці могли перепочити після виснажливих боїв, потрібно проводити ротації, а для цього потрібно мобілізувати більше людей. Таку думку висловив командир 93-ї окремої механізованої бригади...