"Когда денег на мозги не хватило": Мережу вразило відео, як Porsche Cayenne "пірнає" у воду в Києві


У мережі показали наслідки зливи в Києві, яка пройшла у вівторок, 30 липня. Про це пише ресурс "Київ Автомобільний", повідомляють Патріоти України.

"Вчора в Києві місцями пройшов хороший дощ. На Татарській все було стабільно!", - написали в інтернеті і опублікували відео.

На записі видно, що одну з доріг сильно затопило. Людина, яка переходила вулицю, зайшла у воду по пояс. Також зняли, як елітний автомобіль марки Porsche Cayenne буквально провалився в калюжу. Машина "пірнула" в воду з капотом. В кінці відео показано, що автомобіль ймовірно заглох.

Користувачі мережі прокоментували потоп в столиці та інцидент з машиною.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...