"Коханий, час йти": Зворушлива до сліз історія подружжя з 47-річним стажем

За словами дочки пенсіонерів, за роки шлюбу її батьки буквально все робили разом.

Патриція та Леслі Маквотерс

"І поки смерть не розлучить вас". Для пари з Мічигану (США) ця фраза виявилася буквально пророчою. Патриція та Леслі Маквотерс прожили разом 47 років, а наприкінці листопада померли одночасно від ускладнень, викликаних коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як пише NY Post з посиланням на матеріал у місцевій газеті, лікарі констатували смерть подружжя не просто в один день, але й в один час - 22 листопада о 16:23. Вмираючи, 75-річна Патриція ще встигла кинути чоловікові останню фразу - "Леслі, час йти".

"Це так красиво, але так трагічно", - зазначила дочка подружжя Джоанна. За словами жінки, її батьки були нерозлучними з 1973 року. У родині Патриція "безумовно була босом", але чоловік і дружина завжди вміли підтримати один одного і прийти до компромісу в скрутні хвилини. "Вони робили разом буквально все, тому не дивно, що до творця вони теж вирушили разом", - додала вона.

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...

Головний біль для власників без відповідної інженерії? У Раді планують штрафувати за кондиціонери

понеділок, 25 січень 2021, 19:57

Законодавці не пояснюють, що робити, якщо в багатоповерхівці не передбачено централізований відвід конденсату на фасаді будинку. Українців хочуть штрафувати за неправильно встановлені кондиціонери, з яких на вулицю стікає конденсат. Відповідний законоп...