"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

Українці Віталій і Аліна, учасники проєкту "Кохання на виживання", відвідали Перу й розповіли про незвичайні традиції в країні. Зокрема парі довелося спробувати "смузі" з жаб і смажену морську свинку, передають Патріоти України.

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду.

Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допомагає під час захворювань легенів, астми, імпотенції та фізичної втоми.

"Запах у "напою" був просто огидний. Смерділо жабами й річкою. У рідині були червоні крупинки, що не пролазили через трубочку. Не знаю, це шматочки жаби або щось інше. Але мене нудило", – поділилася Аліна.

Українців вразила ще одна місцева традиція – вживати в їжу морських свинок, які вважаються в Латинській Америці одним із "ходових" продуктів харчування.

Страва називається "куй" – це справжній порятунок для бідних жителів Перу. Тварини не займають багато місця й швидко ростуть. Тому такий делікатес можуть дозволити собі навіть небагаті перуанці.

"У смаженої морської свинки чітко було видно лапи й зуби. Я відмовлялася її їсти, але мені довелося", – розповіла дівчина.

Собачка забрала заяву? Нацполіція прикрила скандальну справу проти чиновника, котрий тягнув нещасну тварину на бампері своєї автівки

вівторок, 26 січень 2021, 19:58

Рішення про закриття справи прийняв слідчий відділ поліції. Правоохоронці Хмельницької області закрили кримінальну справу стосовно колишнього директора обласного архіву Володимира Байдича, який знущався над собакою Барсиком. Про це заступник керівника ...

"Більченко не поважає країну, де живе і заробляє": Студентка попросила про відрахування через професорку, яка принизила українську мову

вівторок, 26 січень 2021, 19:27

Студентка першого курсу магістратури Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Марія Прошковська попросила її відрахувати через антиукраїнські меседжі її викладачки, професорки Євгенії Більченко. Свою позицію вона виклала на ос...