Колаборант пізнав "красу руского міра" в Мелітополі - окупанти віджали у нього бізнес

В тимчасово окупованому Мелітополі у колаборанта, який кілька днів тому збирав "загони Путіна", віджимають бізнес. Тарас Генов спочатку погрожував винищити придуманих у Кремлі "нацистів" , а тепер скаржиться на "гауляйтера" Мелітополя Галину Данильченко, пише видання "РИА Мелітополь", передають Патріоти України.

На підприємство до колаборанта навідалися рашисти. З автоматами в руках вони забрали ключі від підприємства Генова і поїхали.

Як вважає сам Генов, підприємство у нього окупанти з колаборантами вирішили " віджати "за те, що він розповів правду про побори в комунальному підприємстві"Ритуал". З приходом до "влади" Данильченка, вартість поховань зросла в рази і Генов почав записувати відеозвернення до Данильченка з погрозами організувати під "військово-цивільною адміністрацією" пікет "загону Путіна".

Колаборант заявив, що рашисти вимагали від нього спростування. Однак наступного разу приїхали і забрали ключі від його підприємства.

"Так як вчора до мене приїхали люди з автоматами і в масках, намагалися пояснити, що я роблю неправильно. Спробували відібрати у мене роботи-забрали ключі від підприємства і сказали, що мені потім передзвонять. Але в підсумку ніхто не передзвонив. І ситуація сьогодні в підвішеному стані", - поскаржився колаборант.

На батьківщині їм загрожує смертна кара: Парі військових-добровольців з Білорусі відмовили у прийнятті документів на проживання в Україні

четвер, 2 лютий 2023, 9:43

Колишнім добровольцям із полку Кастуся Калиновського, Олексію "Вужу" Лазарєву та його дружині Вероніці Янович, відмовили в оформленні документів для постійного проживання в Україні. передають Патріоти України. Як "Вуж" розповів в Twitter, він намагався...

Українцям готують індексацію пенсій: Чого чекати в лютому-2023 і кому пощастить з підвищенням

четвер, 2 лютий 2023, 9:14

Розмір пенсійних виплат в Україні у лютому-2023 не зміниться. Як і в січні, мінімальна пенсія становитиме 2093 грн, а максимальна - 20 930 грн. Проте саме в лютому буде оголошено розмір березневої індексації пенсій, передають Патріоти України. Розмір з...