Колаборант пізнав "красу руского міра" в Мелітополі - окупанти віджали у нього бізнес

В тимчасово окупованому Мелітополі у колаборанта, який кілька днів тому збирав "загони Путіна", віджимають бізнес. Тарас Генов спочатку погрожував винищити придуманих у Кремлі "нацистів" , а тепер скаржиться на "гауляйтера" Мелітополя Галину Данильченко, пише видання "РИА Мелітополь", передають Патріоти України.

На підприємство до колаборанта навідалися рашисти. З автоматами в руках вони забрали ключі від підприємства Генова і поїхали.

Як вважає сам Генов, підприємство у нього окупанти з колаборантами вирішили " віджати "за те, що він розповів правду про побори в комунальному підприємстві"Ритуал". З приходом до "влади" Данильченка, вартість поховань зросла в рази і Генов почав записувати відеозвернення до Данильченка з погрозами організувати під "військово-цивільною адміністрацією" пікет "загону Путіна".

Колаборант заявив, що рашисти вимагали від нього спростування. Однак наступного разу приїхали і забрали ключі від його підприємства.

"Так як вчора до мене приїхали люди з автоматами і в масках, намагалися пояснити, що я роблю неправильно. Спробували відібрати у мене роботи-забрали ключі від підприємства і сказали, що мені потім передзвонять. Але в підсумку ніхто не передзвонив. І ситуація сьогодні в підвішеному стані", - поскаржився колаборант.

Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

середа, 28 вересень 2022, 23:53

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі пр...

"Ми занадто добрі, щоб зараз підвищувати ціни": Розкрито нову схему аферистів, які "продають" дрова

середа, 28 вересень 2022, 22:53

Напередодні холодів українці активно запасаються дровами і шукають, де б замовити їх дешевше. Однак покупцям варто бути вкрай обережними, адже аферистів не зупиняє навіть війна - вони обманюють людей, виманюють їхні гроші і навіть спекулюють на "допомо...