У п'ятницю, 14 січня, у Подольську Одеської області чоловік облив себе пальною сумішшю і підпалив. Його погасили співробітники охорони, що перебували поруч, передають Патріоти України.
Як повідомляє "Думська", чоловіка наразі госпіталізовано. Про причини його вчинку невідомо, але, як повідомили виданню власні джерела в правоохоронних органах, напередодні 37-річний громадянин нібито вживав наркотичні засоби.
Пізніше у мережі з'явилося відео, яке знімав, ймовірно, знайомий чоловіка, який підпалив себе. Він назвав палія на ім'я Микола, і за кадром спочатку відмовляв його від такого вчинку. "Коля, може, не треба? Коля, не жени!".
Однак після того, як інцидент стався і Микола почав горіти, він не зупиняв зйомки та не намагався загасити вогонь. На відео видно, що до потерпілого оперативно підбігли поліцейські з вогнегасниками.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...