У п'ятницю, 14 січня, у Подольську Одеської області чоловік облив себе пальною сумішшю і підпалив. Його погасили співробітники охорони, що перебували поруч, передають Патріоти України.
Як повідомляє "Думська", чоловіка наразі госпіталізовано. Про причини його вчинку невідомо, але, як повідомили виданню власні джерела в правоохоронних органах, напередодні 37-річний громадянин нібито вживав наркотичні засоби.
Пізніше у мережі з'явилося відео, яке знімав, ймовірно, знайомий чоловіка, який підпалив себе. Він назвав палія на ім'я Микола, і за кадром спочатку відмовляв його від такого вчинку. "Коля, може, не треба? Коля, не жени!".
Однак після того, як інцидент стався і Микола почав горіти, він не зупиняв зйомки та не намагався загасити вогонь. На відео видно, що до потерпілого оперативно підбігли поліцейські з вогнегасниками.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...