У п'ятницю, 14 січня, у Подольську Одеської області чоловік облив себе пальною сумішшю і підпалив. Його погасили співробітники охорони, що перебували поруч, передають Патріоти України.
Як повідомляє "Думська", чоловіка наразі госпіталізовано. Про причини його вчинку невідомо, але, як повідомили виданню власні джерела в правоохоронних органах, напередодні 37-річний громадянин нібито вживав наркотичні засоби.
Пізніше у мережі з'явилося відео, яке знімав, ймовірно, знайомий чоловіка, який підпалив себе. Він назвав палія на ім'я Микола, і за кадром спочатку відмовляв його від такого вчинку. "Коля, може, не треба? Коля, не жени!".
Однак після того, як інцидент стався і Микола почав горіти, він не зупиняв зйомки та не намагався загасити вогонь. На відео видно, що до потерпілого оперативно підбігли поліцейські з вогнегасниками.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...