Колосальна цифра: У Польщі підрахували, скільки українських робітників покинуло країну

З 15 березня, після закриття держкордону, до 7 квітня з Польщі до України виїхало 143,2 тисячі осіб. З них 31 тисяча - протягом останніх десяти днів. Про це Liga.net розповіла прес-секретар Держприкордонслужби Польщі Агнешка Голіас, передають Патріоти України.

Як повідомив прес-секретар Держприкордонслужби України Андрій Демченко, загалом до України з 13 березня по 1 квітня повернулися 650 тисяч осіб. З них 185 тисяч українців було евакуйовано спецрейсами, організованими МЗС України.

28 березня Сейм Польщі схвалив антикризову програму дій для підтримки економіки країни на суму 212 мільярдів злотих (45 мільярдів євро). Зокрема, передбачається, що трудові мігранти з інших країн, у тому числі з України, можуть розраховувати на автоматичне продовження строку дії робочих віз та карт перебування на період епідемії й, щонайменше, 30 днів після її завершення.

За даними консульського відділу посольства України в Польщі, кількість українських трудових мігрантів у Польщі з 2014 роки зросла в п'ять разів - з 300 тисяч до 1,5 мільйона. При цьому офіційно працевлаштовано лише 483 тисячі громадян України. Це 67% від всіх легально працевлаштованих трудових мігрантів в країні.

За даними НБУ, за 2019 рік приплив грошових переказів в Україну становив близько 12 мільярдів доларів. Найбільше їх надійшло від трудових мігрантів з Польщі - 3,8 мільярда доларів.

Жахлива трагедія у Харкові: Жінка з маленькою дитиною викинулася з вікна багатоповерхівки (фото)

понеділок, 1 червень 2020, 11:37

За однією з версій, жінка викинулася з вікна, але слідчі поки не підтверджують це і ніяк не коментують трагедію. Мешканці будинку кажуть, що жінка не страждала психічними розладами, добре з усіма спілкувалася. Вона разом з дитиною випала з 16-го поверху.

Хіти тижня. "Гарячі" фото: Скандальна модель роздяглася на обваленому мості під Дніпром

понеділок, 1 червень 2020, 11:00

Фотомодель з Дніпра Анна Мінюкова, відома також як Ася Міковіч, яка раніше відреагувала на спір мера міста Борис Філатова і президента України Володимира Зеленського пікантним знімком на оновленому мості, опублікувала свою фотосесію в стилі ню на залиш...