
Зараз, коли до України прийшла біда у вигляді повномасштабної війни, з неї першими тікають “щури”. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю TSN.ua висловив ексофіцер штабу штурмового батальйону бригади "Червона Калина" Микола Олійник, передають Патріоти України.
“У мене одне універсальне питання до всіх, хто не задоволений, хто розчарований Україною, і хто просить відкрити кордони. Я їм кажу дуже просто: чого до 24 лютого 2022 року ви звідси не виїхали. Значить не так було погано. А зараз, коли біда на кораблі, з корабля тікають першими тільки щури. Того треба бути сильними, згуртованими, потерпіти і попрацювати. Поїдете потім, якщо захочете. Поки що ніхто не зміг мені відповісти щось конструктивне. В основному “корупція”, “а що мені ця держава дала”, “а ви відкрийте кордони і побачите, хто залишиться”, — розповів військовий.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...