Коли чекати потужних магнітних бур: Озвучено прогноз на 2019-2020 роки

Потужні магнітні бурі у 2019 і 2020 роках не передбачаються через об'єктивні астрономічні причини. Про це розповів провідний науковий працівник астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Всеволод Лозицький, повідомляють Патріоти України.

"Слід мати на увазі, що 2019, 2020 і частково 2021 роки — це роки мінімальної сонячної активності", — повідомив він. Як пояснив астроном, в цей період "на Сонці буде мало плям, мало спалахів, мало магнітних бурь".

Він зазначив, що існує певний зв'язок, кореляція між активністю сонця і соціальною активністю жителів планети Земля — в роки, коли Сонце малоактивне, спадає і соціальна активність. Таким чином, "можна очікувати відносно низького соціального напруження у 2019-му та у 2020 роках. Вони мають бути більш-менш спокійними. Власне, це видно і з наших президентських виборів", — зауважив астроном.

Покласти спати вже о 19-й: Яких правил виховування має дотримуватися няня дітей Кейт Міддлтон і принца Вільяма

неділя, 27 вересень 2020, 20:59

Ще одна рекомендація, якої дотримується няня — як можна більше активностей на свіжому повітрі та обмежений час для перегляду телевізора. За дітьми герцогів Кембриджських протягом шести років доглядає Марія Тереза Турріон Борралло. Жінка народилася в Іс...

Запам'ятався як перший неформальний "батько міста": Помер екс-мер Києва Іван Салій

неділя, 27 вересень 2020, 20:51

Колишній перший секретар Подільського райкому Компартії України, сприйнявся містянами, як "київський Єльцин". Багато чого з ним пов'язано, але у цьому випадко доречно - про покійника або гарне або нічого. 26 вересня, на 77-му році життя помер колишній ...