Коли діти - звірі: 14-річну українку побили і змусили купатися голою в крижаній воді, потім жорстоко побили (відео)

девушка

У Торецьку Донецької області поліція розслідує жорстоке побиття дівчатами-підлітками своєї ровесниці. Як повідомила обласна прокуратура, 14-річну школярку однокласниці заманили до річки, змусили купатися голою в крижаній воді, а потім били по голові і по обличчю. Відео и жорстокі дурепи виклали в соціальні мережі, зазначають Патріоти України.

Постраждала звернулася до лікарів і ті зафіксували численні забої. А з організаторша побиття поспілкувалася поліція. Дівчина виправдовувалася, що у неї були особисті причини ненавидіти однокласницю і тому був обраний саме такий спосіб помститися.

Ролик про знущання з соцмереж видалений. Особи всіх учасниць розправи встановлені, сім'ї будуть поставлені на облік ювенальної превенції.

Розслідується справа про побої і катування. Стаття передбачає до п'яти років обмеження волі або позбавлення волі на той самий строк.

Особлива хімічна речовина, що блокує старіння: Учені розгадали загадку тисячолітнього дерева

субота, 10 квітень 2021, 16:58

Вчені розгадали таємницю того, як дерево гінкго може жити понад 1000 років. Дослідники виявили, що дерево виробляє хімічні речовини, які захищають його від хвороби та посухи. І, на відміну від багатьох інших рослин, його гени не запрограмовані на невбл...

"Випадково" падав і бився головою о бордюр": Ґвалтівник 17-річної дівчини у Києві нарвався на самосуд (фото)

субота, 10 квітень 2021, 16:50

У Деснянському районі Києва ґвалтівник напав на 17-річну дівчину. Знущався 1,5 години. Місцеві жителі спіймали нелюда та до приїзду поліції влаштували над ним розправу. Про це пише dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. "У Києві на вулиці Братиславсь...