"Коли я бачу російських спортсменів… Я бачу кожне зруйноване місто": Ярослава Магучіх висловилась щодо "спорту поза політикою"

Легкоатлетці Ярославі Магучіх складно брати участь у змаганнях після новин про обстріли українських міст. Стрибунка у висоту розповіла, що коли вона бачить російських спортсменів, тоді в неї перед очима стоїть кожне зруйноване українське життя. Про це повідомляє СNN, передають Патріоти України.

«Мені складно брати участь у змаганнях після того, як я прочитала новини про ракети, запущені по цивільних. Я думаю про те, скільки людей загинуло, скільки людських будинків було зруйновано. Це важко. Коли я бачу російських спортсменів… Я бачу кожне зруйноване місто, кожне життя, зруйноване російськими людьми, Російською Федерацією», — сказала Магучіх.

"Самооборона" виявилася ефективною: На Одещині через сварку дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні

четвер, 29 лютий 2024, 23:53

На Одещині через сварку у школі двох дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, інцидент стався в одному з ліцеїв Тарутинської громади. Про подію правоохоронцям повідомили медики районної лікарн...

Дуже бояться захворіти: На Закарпатті селяни повстали проти встановлення мобільної вежі

четвер, 29 лютий 2024, 23:43

Жителі гірського села Мала Уголька на Закарпатті виступають проти встановлення мобільної вежі на їхній території. Про це повідомляє Тячівська районна рада, передають Патріоти України. Місцеві селяни зібрали майже півсотню підписів і направили колективн...