Легкоатлетці Ярославі Магучіх складно брати участь у змаганнях після новин про обстріли українських міст. Стрибунка у висоту розповіла, що коли вона бачить російських спортсменів, тоді в неї перед очима стоїть кожне зруйноване українське життя. Про це повідомляє СNN, передають Патріоти України.
«Мені складно брати участь у змаганнях після того, як я прочитала новини про ракети, запущені по цивільних. Я думаю про те, скільки людей загинуло, скільки людських будинків було зруйновано. Це важко. Коли я бачу російських спортсменів… Я бачу кожне зруйноване місто, кожне життя, зруйноване російськими людьми, Російською Федерацією», — сказала Магучіх.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...