Коли я грав у "Динамо", росіяни мене під час гри називали фашистом, - Йожеф Сабо

В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній український футболіст і тренер Йожеф Сабо повідомив, що, коли він свого часу грав за київське "Динамо" проти російських команд, росіяни називали його фашистом. Мова про це зайшла під час обговорення росіян, передають Патріоти України.

"Коли я грав у "Динамо" (Київ)... Чому я їх ненавидів? Вони мене під час гри називали фашистом. Ми грали проти [московського] "Спартака". Вони говорили: "Фашист". Дарма, якби говорили "гуцул" тощо, а то казали: "Ти фашист", – розповів Сабо.

Він наголосив, що через це він був "злий". Сабо зазначив, що, коли почалася війна Росії проти України, він спілкувався телефоном із "кількома футболістами з Москви", з якими грав за збірну СРСР, не назвавши їхніх прізвищ. "Бояться говорити. [...] Війна розділила", – заявив Сабо.

Квитки на вагу золота: Які напрямки в Україні стали найпопулярнішими - на одне місце в УЗ претендує 10 людей

четвер, 25 червень 2026, 13:40

Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...

"Чуйка 4.0": В Україні створили детектор дронів з розширеним діапазоном та великою батареєю

четвер, 25 червень 2026, 13:12

Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...