
В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній український футболіст і тренер Йожеф Сабо повідомив, що, коли він свого часу грав за київське "Динамо" проти російських команд, росіяни називали його фашистом. Мова про це зайшла під час обговорення росіян, передають Патріоти України.
"Коли я грав у "Динамо" (Київ)... Чому я їх ненавидів? Вони мене під час гри називали фашистом. Ми грали проти [московського] "Спартака". Вони говорили: "Фашист". Дарма, якби говорили "гуцул" тощо, а то казали: "Ти фашист", – розповів Сабо.
Він наголосив, що через це він був "злий". Сабо зазначив, що, коли почалася війна Росії проти України, він спілкувався телефоном із "кількома футболістами з Москви", з якими грав за збірну СРСР, не назвавши їхніх прізвищ. "Бояться говорити. [...] Війна розділила", – заявив Сабо.
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...