
В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній український футболіст і тренер Йожеф Сабо повідомив, що, коли він свого часу грав за київське "Динамо" проти російських команд, росіяни називали його фашистом. Мова про це зайшла під час обговорення росіян, передають Патріоти України.
"Коли я грав у "Динамо" (Київ)... Чому я їх ненавидів? Вони мене під час гри називали фашистом. Ми грали проти [московського] "Спартака". Вони говорили: "Фашист". Дарма, якби говорили "гуцул" тощо, а то казали: "Ти фашист", – розповів Сабо.
Він наголосив, що через це він був "злий". Сабо зазначив, що, коли почалася війна Росії проти України, він спілкувався телефоном із "кількома футболістами з Москви", з якими грав за збірну СРСР, не назвавши їхніх прізвищ. "Бояться говорити. [...] Війна розділила", – заявив Сабо.
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...