Коли я грав у "Динамо", росіяни мене під час гри називали фашистом, - Йожеф Сабо

В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній український футболіст і тренер Йожеф Сабо повідомив, що, коли він свого часу грав за київське "Динамо" проти російських команд, росіяни називали його фашистом. Мова про це зайшла під час обговорення росіян, передають Патріоти України.

"Коли я грав у "Динамо" (Київ)... Чому я їх ненавидів? Вони мене під час гри називали фашистом. Ми грали проти [московського] "Спартака". Вони говорили: "Фашист". Дарма, якби говорили "гуцул" тощо, а то казали: "Ти фашист", – розповів Сабо.

Він наголосив, що через це він був "злий". Сабо зазначив, що, коли почалася війна Росії проти України, він спілкувався телефоном із "кількома футболістами з Москви", з якими грав за збірну СРСР, не назвавши їхніх прізвищ. "Бояться говорити. [...] Війна розділила", – заявив Сабо.

Хто і навіщо закидає кросівки на лінії електропередач по всьому світу, і чому не варто їх чіпати

субота, 20 липень 2024, 21:00

У якому б куточку світу ви не опинилися, вам, ймовірно, зустрінуться кросівки, що висять на лінії електропередач. Це зовсім не рідкість у нашому світі й дослідники зазначають, що на те є маса причин, передають Патріоти України з посиланням на IFLScienc...

Росіяни бунтують проти блекауту: У Анапі слідом за Краснодаром жителі вийшли вимагати електрики (відео)

субота, 20 липень 2024, 20:45

У російській Анапі місцеві жителі слідом за жителями Краснодара перекрили дорогу через відсутність електрики, передають Патріоти України з посиланням на "Медуза" з посиланням на телеграм-канали Baza і "Осторожно, новости". Протестувальники в Анапі пере...