Коли я грав у "Динамо", росіяни мене під час гри називали фашистом, - Йожеф Сабо

В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній український футболіст і тренер Йожеф Сабо повідомив, що, коли він свого часу грав за київське "Динамо" проти російських команд, росіяни називали його фашистом. Мова про це зайшла під час обговорення росіян, передають Патріоти України.

"Коли я грав у "Динамо" (Київ)... Чому я їх ненавидів? Вони мене під час гри називали фашистом. Ми грали проти [московського] "Спартака". Вони говорили: "Фашист". Дарма, якби говорили "гуцул" тощо, а то казали: "Ти фашист", – розповів Сабо.

Він наголосив, що через це він був "злий". Сабо зазначив, що, коли почалася війна Росії проти України, він спілкувався телефоном із "кількома футболістами з Москви", з якими грав за збірну СРСР, не назвавши їхніх прізвищ. "Бояться говорити. [...] Війна розділила", – заявив Сабо.

Антропологи передбачили, як еволюціонуватимуть колоністи Марса

неділя, 28 червень 2026, 16:18

Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...

Пролежав на дні 250 років: Після десятків років пошуку археологи знайшли легендарний корабель знаменитого капітана Кука

неділя, 28 червень 2026, 16:04

Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...