
Письменник, журналіст та ведучий "Прямого" Сергій Лойко розповів про свої враження від атмосфери на вулицях Києва та Москви. Ними він поділився на "Прямому" у ток-шоу "Ехо України", передають Патріоти України.
"Ідеш як по мертвому місту, по цим широким тротуарах. Їх навіть тротуарами не назвеш. Таким північнокорейським тротуаром Садового кільця. Народу нікого немає. По Києву йдеш - молодь, туди-сюди, якась музика, розмови, якийсь рух. Є це відчуття життя, відчуття надії, які давно вже створилися в Україні. Недарма кожні 5 років обирається новий президент. А в Росії ось цього немає. Москва - це мертве місто", - сказав він.
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...