"Коли йдеш по Києву, є відчуття життя, а Москва - це мертве місто", - російський письменник (відео)

Українська столиця приваблює відчуттям надії, якої росіяни давно самі себе позбавили.

Сергій Лойко. Фото: соцмережі.

Письменник, журналіст та ведучий "Прямого" Сергій Лойко розповів про свої враження від атмосфери на вулицях Києва та Москви. Ними він поділився на "Прямому" у ток-шоу "Ехо України", передають Патріоти України.

"Ідеш як по мертвому місту, по цим широким тротуарах. Їх навіть тротуарами не назвеш. Таким північнокорейським тротуаром Садового кільця. Народу нікого немає. По Києву йдеш - молодь, туди-сюди, якась музика, розмови, якийсь рух. Є це відчуття життя, відчуття надії, які давно вже створилися в Україні. Недарма кожні 5 років обирається новий президент. А в Росії ось цього немає. Москва - це мертве місто", - сказав він.

Джерело: Прямий

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:46

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...

Французів залишили без вина! У Парижі через пекельну спеку заборонили продавати алкоголь

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:40

На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...