"Коли йдеш по Києву, є відчуття життя, а Москва - це мертве місто", - російський письменник (відео)

Українська столиця приваблює відчуттям надії, якої росіяни давно самі себе позбавили.

Сергій Лойко. Фото: соцмережі.

Письменник, журналіст та ведучий "Прямого" Сергій Лойко розповів про свої враження від атмосфери на вулицях Києва та Москви. Ними він поділився на "Прямому" у ток-шоу "Ехо України", передають Патріоти України.

"Ідеш як по мертвому місту, по цим широким тротуарах. Їх навіть тротуарами не назвеш. Таким північнокорейським тротуаром Садового кільця. Народу нікого немає. По Києву йдеш - молодь, туди-сюди, якась музика, розмови, якийсь рух. Є це відчуття життя, відчуття надії, які давно вже створилися в Україні. Недарма кожні 5 років обирається новий президент. А в Росії ось цього немає. Москва - це мертве місто", - сказав він.

Джерело: Прямий

У Росії заявили, що співжиття без реєстрації шлюбу становить "загрозу нацбезпеці"

четвер, 25 червень 2026, 11:30

У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...

Лисиці підходять до людей і беруть їжу з рук: В Україні фіксують незвичну поведінку тварин

четвер, 25 червень 2026, 10:58

В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...