"Коли йдеш по Києву, є відчуття життя, а Москва - це мертве місто", - російський письменник (відео)

Українська столиця приваблює відчуттям надії, якої росіяни давно самі себе позбавили.

Сергій Лойко. Фото: соцмережі.

Письменник, журналіст та ведучий "Прямого" Сергій Лойко розповів про свої враження від атмосфери на вулицях Києва та Москви. Ними він поділився на "Прямому" у ток-шоу "Ехо України", передають Патріоти України.

"Ідеш як по мертвому місту, по цим широким тротуарах. Їх навіть тротуарами не назвеш. Таким північнокорейським тротуаром Садового кільця. Народу нікого немає. По Києву йдеш - молодь, туди-сюди, якась музика, розмови, якийсь рух. Є це відчуття життя, відчуття надії, які давно вже створилися в Україні. Недарма кожні 5 років обирається новий президент. А в Росії ось цього немає. Москва - це мертве місто", - сказав він.

Джерело: Прямий

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері

середа, 24 червень 2026, 10:27

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...