"Коли комбриг запитав, скільки я отримував у німецькій армії і я назвав цифру, він відразу "а можна до вас водієм?" - контрактник ЗСУ і бундесверу Зігфрід (відео)

Зігфрід є потомком поволзьких німців, які були репресованими у СРСР, а потім емігрували у Німеччину. Захищати Україну він відправився в тому числі із ідеологічних причин.

Зігфрід - контрактник ЗСУ. Фото: скріншот з відео.

Зігфрід (позивний Океан) - учасник бойових дій, військовослужбовець мінометної батареї 503-го окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Громадянин Німеччини, контрактник ЗСУ Зігфрід - герой нового випуску проекту "Своя війна", який Патріоти України пропонують вам переглянути.

У Херсоні збираються судити кіборга-інваліда, який застрелив браконьєра

вівторок, 21 січень 2020, 13:30

Мова йде про вбивство при перевищенні необхідної оборони, а також перевищення методів затримання злочинців. 10 січня на території лісництва біля села Малі Копані Херсонської місцевий лісник – ветеран війни, тяжко поранений на злітній смузі ДАП, інвалід...

Люди не стримували сліз: На Херсонщині провели в останню путь загиблу в Ірані стюардесу Катерину Стадник (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 12:30

Для односельчан дівчина була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди. 20 січня 2020 року у селищі Нова Маячка Олешківського району Херсонської області в батьківському ...