Коли люди гірші за звірей: У Хмельницькій області ґвалтували та катували корову

У Хмельницькій області нелюди тягнули прив'язану до трактора корову та ґвалтували її, інформують Патріоти України.

Як повідомляє рух UAnimals, інцидент стався у селищі Антоніни. У місцевій групі виклали фото тварини, яка лежить серед поля і не може підвестися - мовляв, може, хтось її розшукує. Коли власники знайшли тварину, виявилося, що вона має численні травми.

"Хтось прив'язав корову до трактора, і вона бігла, поки не знесилилась і не впала. Шкіра обдерта, роги підірвані від ланцюга, на якому її тягнули. Далі, мабуть, ланцюг порвався і тварина залишилась лежати", - написав син власниці корови.

Невдовзі у полі знайшли і покинутий трактор. Корову оглянув лікар і з'ясувалося, що вона зґвалтована. Крім того, у тварини вибиті зуби, вона не може їсти.

Рух UAnimals сконтактував зі власниками корови та пообіцяв оплатити її лікування. Крім того, про факт звірячого поводження з твариною зоозахисники звернулися у поліцію, а власники корови теж подали заяву від свого імені.

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...

Власниця салону краси в Макарові, що постраждав від окупації, вимагала стерти патріотичні малюнки на асфальті. Тепер має відповідні написи на вітрині свого закладу (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 1:45

У Макарові Київської області стався конфлікт між переселенкою та власницею салону краси. Нібито остання ображала жінку та її чоловіка-військового за те, що їхні діти намалювали крейдою біля її салону прапор України. . За словами вимушеної переселенки ...