“Коли ми все розклали, побачили: нижня частина літака взагалі відсутня": Український експерт розповів, як вдалося домогтися зізнання Ірану по збитому літаку МАУ

Українським експертам першими вдалося виявити елементи ракети, якою був збитий літак “Міжнародних авіаліній України” в Тегерані. Про це розповів директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін, передають Патріоти України.

За його словами, 9 січня українським експертам не представлялося можливим зробити якісь висновки, так як іранська сторона бульдозером згребла всі уламки літака в один ангар. На наступний день експерти прибули на місце аварії, де побачили безліч іранців, які буквально розтягували останки літака і особисті речі пасажирів. В цей день, 10 січня, українська група спробувала реконструювати літак.

“Коли ми все розклали, ми побачили: нижня частина літака взагалі відсутня, також відсутня кабіна. Кабіну нам потім довезли, шматочок передній частині… ще були відсутні крісла. Жодного крісла, де зберігалися уламки, ми не знайшли”, – зазначив Рувін.

Вночі того ж дня групою українських експертів вдалося знайти місця, де вони побачили дію вражаючих елементів ракети. На місце одразу приїхали представники іранської влади і більше нікого туди не пускали.

"Вони з нами подивилися, попросили накрити плівкою, не знімати на мобільні телефони і сказали, що завтра будемо розбиратися. А вранці в 9 годин – ми домовилися, що приїдемо, нас вже не пускали. Пустили вже після 11 годин і було офіційно заявлено, що літак збила ракета іранських Військово-повітряних сил”, – резюмував директор інституту.

Хіти тижня. Бережіться! В Україні заборонили популярні знеболювальні ліки

середа, 19 лютий 2020, 18:30

В Україні заборонили популярні ліки для знеболювання. Під забороною тепер "Диклак Липогель", з 7 лютого Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками завдала вето на його використання, а також продаж у роздрібній мережі. Причи...

Розчленував і викинув у ставок: Спливли одкровення жорстокого вбивці з Кривого Рогу

середа, 19 лютий 2020, 17:57

За підозрою в умисному вбивстві жінки поліція Кривого Рогу Дніпропетровської області затримала 78-річного місцевого жителя, передають Патріоти України. Чоловік зізнався, що пішов на злочин через небажання віддавати борг. Він завдав потерпілій смертельн...