"Коли на Донбасі були військові дії": Еліна Світоліна дивно висловилася про війну в Україні

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна поділилася своєю думкою про політику і війну на Донбасі. Перша ракетка України стала героїнею нового інтерв'ю Дмитра Гордона, в якому тенісистка зазначила, що не збирається починати політичну кар'єру, передають Патріоти України.

Світоліна зазначила, що не пов'язує своє майбутнє з політикою, адже дуже мало знає про рідну країну. Українка майже весь час проводить за кордоном, а спортивна кар'єра змушує її часто подорожувати світом. "У тенісі я 23 роки, і можу вам розповісти взагалі все, що знаю. Вважаю, що вже можу висловити свою думку і що тут у мене є якась мудрість.

У політиці потрібно мати дуже багато років саме ось цієї мудрості, щоб висловлювати свою думку і щоб не заплутати ще більше людей, які будуть це чути", – заявила спортсменка.

Крім того, спортсменка відзначилася неоднозначним висловлюванням про війну на Донбасі. Говорячи про бойові дії на батьківщині Світоліна викладала думки в минулому часі, як ніби війни зараз немає, хоча регулярно приходять сумні новини про загибель українських солдатів на передовій.

"Ні - ні (не піду в політику). По-перше, я не живу на даний момент в Україні і не розумію, що відбувається. І навіть коли у нас тут були військові дії, я тут була теж дуже мало. Більшість я дивилася з новин і спілкувалася зі своїми друзями, тобто зі своєю сім'єю. У мене є друзі, які вводять мене в курс, тому що я все-таки українка і хочу розуміти, що відбувається. Але дуже поверхнево. Тобто я навіть нічого не висловлюю, тому що вважаю, що, коли ти щось висловлюєш, ти повинен знати щось зсередини. А я не знаю, що там відбувається", - заявила Світоліна.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...