Коли наб'є пику судді, змусять читати "Королеву Марго?" Гуманний одеський суд наказав хулігану читати жіночий роман

Малиновський суд Одеси визнав винним у скоєні кримінального проступку 35-річного чоловіка за ляпас незнайомцю, призначив йому штраф та рекомендував прочитати дитячий роман "Поліанна" авторки Елеонор Портер, повідомляють Патріоти України з посиланням на рішення суду

Деталі: Обвинуваченого, що має вищу педагогічну освіту та працює директором ТОВ, звинуватили у вчиненні умисних легких тілесних ушкоджень, чоловік визнав свою вину.

У судових матеріалах йдеться, що влітку 2020 року у дружини підсудного виник конфлікт з іншим чоловіком, що подряпав її автівку. Жінка зателефонувала обвинуваченому зі скаргами, той приїхав на місце та вдарив того, з ким сперечалася дружина.

Головуючий суддя Олександр Гарський взяв до уваги те, що підозрюваний визнав свою провину, а також те, що тілесні ушкодження були легкими.

Вирок також констатує, що обвинувачений "сильно розхвилювався". Чоловік вийшов з автівки і, за даними суду, не розмовляючи, підійшов до одного з чоловіків (з якими конфліктувала дружина) та дав йому ляпаса. Потерпілий упав на землю та подряпав лікті.

Суд встановив, що обвинувачений "застосував фізичну силу майже інстинктивно". А події, які сталися з його дружиною, "стосувались звичайного людського непорозуміння".

Враховуючи те, що підсудний не бачив іншого шляху вирішення конфлікту, суд дуже критично оцінив таку поведінку, вважаючи її не тільки образливою по відношенню до іншого, але й шкідливою для суспільства в цілому.

Тому суд визнав чоловіка винним у скоєні кримінального проступку, оштрафував на 850 гривень та рекомендував прочитати роман Елеонор Портер "Полліана".

Дослівно: "Очевидно, що вказане правопорушення стало можливим виключно в зв'язку з відсутністю звичайної людської культури та виховання з боку обвинуваченого…

Суд вважає за необхідне рекомендувати обвинуваченому звернути увагу на власне відношення до життя та критично оцінивши всі наслідки скоєного, приділити увагу власному інтелектуальному розвитку у напрямку доброзичливих відносин до іншої людини".


"Я знаю, що ти дозволиш мені запізнитись": Оголений російський поліцейський записав пікантне відео для свого начальника

середа, 29 березень 2023, 23:00

У Росії поліцейський записав приватне відео для свого начальника, щоб той дозволив йому запізнитися на роботу та прийти не вранці, а до обіду. "Полуничка" полягає в тому, що "охоронець" знімав відео повністю оголений, а ззаду лежали дві теж повністю ог...

Попри зламані лапки та зневоднення: У Туреччині кіт після землетрусу 49 днів провів під завалами і вижив (фото)

середа, 29 березень 2023, 22:53

У провінції Кахраманмараш у Туреччині, де стались руйнівні землетруси, кіт 49 днів провів під завалами і вижив. У тварини численні травми та зневоднення. Про це пише Anadolu, передають Патріоти України. Кіт, якого кличуть Хан, має два роки. Він мешкав ...