
Співробітники Шевченківського відділу поліції спільно зі співробітниками СБУ під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури №1 затримали в Харкові двох мешканців Києва, які "продавали" призначення на керівні посади в органах влади. Про це повідомляє відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Харківській області, передають Патріоти України.
"Під час одержання першої частини грошей у сумі 150 тис. дол. затримали 68 і 52-річних мешканців Києва. Зловмисників затримано", - йдеться в повідомленні.
До правоохоронців звернулася харків'янка, яка повідомила, що в жовтні минулого року віддала людям, з якими звела її знайома, завдаток у розмірі $60 тис за проведення агітації та лобіювання інтересів як кандидата в народні депутати України від однієї з політичних партій на позачергових парламентських виборах, але кандидатом у нардепи так і не стала та у виборах не брала участі.
За цим фактом 23 березня було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. 30 квітня жінка ще раз зустрілася в Києві з людьми, яким віддала гроші, з приводу їхнього повернення. Цього разу вони запропонували її супутнику за $1 млн стати главою Харківської облдержадміністрації та за $100 тис. знайти кандидатуру на посаду керівника ГУ Державної податкової служби в Харківській області. Як завдаток шахраї просили їм передати частинами $500 тис. Правоохоронці затримали шахраїв у харківському ресторані після одержання першого траншу ($150 тис.) обумовленої суми.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...