
Біля берегів Японії виявили залишки затонулого корабля монголів. Він належить до другої половини XIII століття, пише Arkeonews.
Хан Хубілай намагався вторгнутись у Японію у 1274 і 1281 роках. Під час останнього вторгнення він зібрав до 4 тис. кораблів і 140 тис. воїнів. Піднявся шторм і частина другої армади Хубілая шукала притулку в бухті Імарі. Але кораблі там зазнали катастрофічної загибелі.
Окремі дослідження проводилися з 1980-х років, але лише у 2011 році команда дослідників на чолі з професором археології з Університету Кокугакуїн Йошіфумі Ікедою знайшли одне із затонулих суден.

Навколо острова Такасіма погана видимість у воді, тому вчені проводили акустичні дослідження, використовуючи топографію морського дна та пошаровий аналіз, щоб звузити пошук артефактів.
Показання гідролокатора вказують на наявність інших похованих кораблів монгольської армади в тому ж районі.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...