Коли щось пішло не так: Зеленський оконфузився з "концертом" у Харкові (відео)

Володимир Зеленський осоромився у Харкові, розповідаючи про держконцерн "Укроборонпром", передають Патріоти України.

Справа в тому, що 6 листопада президент під час прес-конференції в Харкові, куди він приїхав з робочим візитом, двічі неправильно сказав слово "концерн", озвучуючи проблеми "Укроборонпрому". Так, Зеленський сказав "до державного концерту Укроборонпром" замість "концерну Укроборонпром".

Зазначимо, що подібне застереження не вперше звучить з вуст президента. Аналогічна ситуація сталася в липні, коли Зеленський затнувся на засіданні Національної ради з антикорупційної політики, назвавши державний концерн "Укроборонпром" "концерТом".

Непростий регіон: Зеленський відреагував на "міф" про Харків

У ході виступу Зеленський подякував всім харків'янам за відстоювання незалежності України та зізнався, що не вважає регіон "непростим", як деякі кажуть.

"Хотів би подякувати Харківщині за прийом. Я в цілому хотів би вам подякувати, бо кажуть: Харків - непростий регіон. Люди, яких я бачив, вони були прості, всі дуже нормальні та всі дуже розумні. А коли ми говоримо "непростий регіон", то мені здається, що усі на початку війни показали, як вони захищали незалежність", - заявив він.

Зеленський висловив слова вдячності всім жителям області, хто брав у цьому участь. "Ви всі молодці, дякую кожному: і нашим військовим, і журналістам, і представникам влади, які захищали незалежність і нашу Харківщину", - сказав президент.

Один танк за 10 років: Зеленський в шоці від "Заводу імені В. А. Малишева"

У Харкові в ході робочої поїздки Зеленський відвідав держпідприємство "Завод імені В. А. Малишева", ознайомився з виробничими потужностями та прокоментував ситуацію з нинішніми замовленнями. Глава держави емоційного висловився щодо умов праці на заводі, заснованому 124 років тому (1895-го - спочатку як паровозобудівний).

Так, президент зізнався, що був шокований інформацією про те, що ДП "Завод імені В. А. Малишева" у Харкові з 2009 року випустив лише один танк для ЗСУ.

"Я в шоці, що стосується статистики. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року 1 танк побудували. Один танк для ЗСУ. А статистика така, що в радянські часи було 900 танків на рік", - наголосив Зеленський.

Також президент розповів, що на заводах ОПК є заборгованість по зарплаті до 4 років і дуже низький рівень зарплат. Більш того, в зимовий час робітники працюють у приміщенні, де температура 0 градусів.

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...