Коли треба святити воду на Водохреща і чи стає вона святою сама по собі

На Водохреще воду святити не обов'язково.

Історик-народознавець Валентин Ніколін розповів про пов'язані і з цим прикмети та традиції. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його розповіддю.

Так, за словами Ніколіна, якщо ви вірите, що освятивши воду в церкві зробите її подвійно чудотворною, то такий ритуал нітрохи не завадить. Але на Водохреще воду святити не обов'язково. Також фахівець запевняє, якщо ви віруюча людина, то ви самі можете прочитати молитву над водою.
При цьому історик підкреслює, що до святої води потрібно ставитися з особливою повагою. Зберігати таку водичку, варто в чистому місці і молиться над нею потрібно кожен раз, коли хочете використовувати.

Вранці 19 січня всі віруючі повинні сходити на службу до церкви. Можна з собою взяти і кілька пляшок води. Зазвичай їх ставлять на стіл в кут, де висять ікони. Але ні в якому разі не можна ставити на підлогу. Важливо набирати воду тільки в чисті пляшки і банки, на яких немає маркувань.

Прийшовши з церкви, окропіте свій будинок святою водою. Якщо з яких-небудь причин ви не можете відвідати храм. Помоліться вдома над водою самостійно, від чистого серця. І будьте впевнені, така вода принесе вашому будинкові мир і захистить від зла.
У свою чергу церковнослужителі зазначають, свята вода не панацея. Потрібно вірити в Господа і молиться йому кожен день. Віра у Всевишнього повинна жити у вас в серці. Якщо ж ви раз або два на рік відстоїте службу, то на зцілення від усіх хвороб не розраховуйте.

Цікава статистика: Яка середня вага і зріст українців

середа, 5 серпень 2020, 17:08

У середньому зріст українців становить 169 см. Водночас середня вага - 75 кг, про це свідчать дані на сайті Державної служби статистики, передають Патріоти України. Зокрема, середній зріст жінок становить 164 см, вага – 71 кг. Це на 1 кг більше, ніж 2...

Резонанс тижня. "Мамо, пробач, що не врятував": Постраждала під час нападу в потязі Маріуполь-Київ розповіла про стан сина (відео)

середа, 5 серпень 2020, 17:00

Анастасія Лугова пояснила, що зважилася розповісти про інцидент публічно, щоб закликати людей не бути байдужими й не боятися діяти, якщо хтось поруч кличе на допомогу. Синові телеведучої Анастасії Лугової, на яку в потязі "Укрзалізниці" Маріуполь – Киї...