Коли треба святити воду на Водохреща і чи стає вона святою сама по собі

На Водохреще воду святити не обов'язково.

Історик-народознавець Валентин Ніколін розповів про пов'язані і з цим прикмети та традиції. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його розповіддю.

Так, за словами Ніколіна, якщо ви вірите, що освятивши воду в церкві зробите її подвійно чудотворною, то такий ритуал нітрохи не завадить. Але на Водохреще воду святити не обов'язково. Також фахівець запевняє, якщо ви віруюча людина, то ви самі можете прочитати молитву над водою.
При цьому історик підкреслює, що до святої води потрібно ставитися з особливою повагою. Зберігати таку водичку, варто в чистому місці і молиться над нею потрібно кожен раз, коли хочете використовувати.

Вранці 19 січня всі віруючі повинні сходити на службу до церкви. Можна з собою взяти і кілька пляшок води. Зазвичай їх ставлять на стіл в кут, де висять ікони. Але ні в якому разі не можна ставити на підлогу. Важливо набирати воду тільки в чисті пляшки і банки, на яких немає маркувань.

Прийшовши з церкви, окропіте свій будинок святою водою. Якщо з яких-небудь причин ви не можете відвідати храм. Помоліться вдома над водою самостійно, від чистого серця. І будьте впевнені, така вода принесе вашому будинкові мир і захистить від зла.
У свою чергу церковнослужителі зазначають, свята вода не панацея. Потрібно вірити в Господа і молиться йому кожен день. Віра у Всевишнього повинна жити у вас в серці. Якщо ж ви раз або два на рік відстоїте службу, то на зцілення від усіх хвороб не розраховуйте.

"Ми не думали навіть про гроші, відразу розірвали контракт": Подробиці скандалу з українським футболістом, який їздив до РФ

неділя, 19 січень 2020, 14:59

Начальник клубу зізнався, що відразу сказав про розрив контракту з Ігорем Сікорським, чого б це йому не коштувало. Президент українського футбольного клубу "Агробізнес" Олег Собуцький прокоментував розрив контракту з форвардом команди Ігорем Сікорським...

Прощання з жертвами катастрофи "Боїнга" МАУ: До аеропорту "Бориспіль" прибувають родичі та небайдужі люди (фото)

неділя, 19 січень 2020, 14:38

Попрощатися із загиблими можна на території летовища сьогодні до 19.00. На церемонії прощання присутні, зокрема, працівники авіакомпанії «Міжнародних авіаліній України», чий літак був збитий ракетою під Тегераном 8 січня. Як повідомили у прес-службі Оф...