"Коли ти нагорі, так буде не завжди": Мухарський після обшуку звернувся до Авакова з проханням та піснею (відео)

Антін Мухарський нагадав Арсену Авакову, що раніше той був шанувальником творчості Ореста Лютого (псевдонім артиста) і неодноразово запрошував виступати на заходах МВС.

Музикант і шоумен Антін Мухарський, у квартиру якого в ніч на 13 грудня нагрянув спецназ з обшуком і виламав двері, нагадав, що закон передбачає компенсацію за пошкоджене в таких випадках майно. Мухарський просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова допомогти з ремонтом дверей, передають Патріоти України.

Також Мухарський нагадав Авакову, що раніше той був шанувальником творчості Ореста Лютого (псевдонім артиста) і неодноразово запрошував виступати на заходах МВС. «Чи немає у вас хорошого майстра по замкам? Дайте телефончик по дружбі. Або дружби вже нема, а Орест Лютий - злочинець? Але це вже риторичне питання», - додав Мухарський.

Також шоумен опублікував на своїй сторінці в соцмережі пісню «Лук'янівський СІЗО» (на мотив «Володимирського централу» Михайла Круга) як нагадування, що перебування у владі дуже швидкоплинне. «Коли ти нагорі, так буде не завжди. В один момент все пропаде», - попереджає Мухарський.

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...