Коли в Україні почнуть надсилати повістки поштою - адвокат дав відповідь

Військовий адвокат Сергій Дубок розповів "Суспільному", коли розпочнеться направлення повісток про призов поштою.

"У разі не уточнення протягом 60 днів військовозобов’язаним або резервістом фактичної адреси місця проживання, повістка буде надіслана на його адресу зареєстрованого місця проживання. Отже, направлення повісток поштою розпочнеться після 17 липня 2024 року", - зазначив він.

За словами юриста, як і раніше правоохоронці не можуть вручати повістки. Поліцейські можуть лише затримати й доставити до ТЦК особу, яка ухиляється від військової служби.

"Усі військовозобов'язані мають носити із собою військово-облікові документи і пред’являти їх на вимогу представникам ТЦК, поліцейським, а у прикордонній зоні — прикордонникам. При такій перевірці співробітники ТЦК та поліції можуть вести фото- чи відеофіксацію своїх дій", - наголосив Дубок.

Адвокат нагадав, що чоловіки віком від 18 до 60 років зобов'язані мати при собі військово-обліковий документ та пред'являти його на вимогу представника ТЦК або поліцейського. Якщо ж людина відмовиться чи не має документа, вона понесе адмінвідповідальність і штраф від 17 000 гривень до 25 500 гривень.

Чоловік від 2022-го отримував повістки, але увесь час повертався додому з полігонів

середа, 12 червень 2024, 22:29

У Волинській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Камінь-Каширського районного суду Волинської області, передають Патріоти України. За даними суду, ВЛК визнала чоловіка придатним ...

Батьки жертв самі приводили доньок на навчання: У Німеччині викладач Корану виявився педофілом

середа, 12 червень 2024, 22:15

У німецькому місті Бохум судять 30-річного сирійця Захеда К., який переїхав до Німеччини й заробляв на життя приватними уроками з арабської мови та Корану. Вихідця з Алеппо звинувачують у нарузі над шістьма дівчатками віком від 5 до 9 років. Про це пиш...