Коли вони наїдяться? Депутат захопив агрокомплекс загиблого в АТО добровольця зі США

Після смерті Маркіана Паславського з’явилися нові власники агрокомпанії, які підробили протокол загальних зборів учасників ТОВ “Русава-К”.

Маркіан Паславський. Фото: Фейсбук.

Депутат Київської облради Віталій Карлюк підозрюється в причетності до рейдерського захоплення агрокомплексу, який належав загиблому в зоні проведення антитерористичної операції добровольцеві із США Маркіану Паславському. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день у резонансній справі рейдерського заволодіння агрокомплексом “Русава-К” оголошено підозру депутату від “Блоку Петра Порошенка” Віталію Карлюку.

За інформацією прокуратури Київської області, після смерті Паславського з’явилися нові власники агрокомпанії, які підробили протокол загальних зборів учасників ТОВ “Русава-К”. У результаті незаконних дій були виведені із складу засновників товариства власник 3% акцій і компанія-засновник, представником якої був Паславський.

Судово-технічна експертиза встановила, що договір купівлі-продажу про продаж частки статутного капіталу ТОВ “Русава-К” виготовлений і підписаний вже після загибелі Паславського. Американець українського походження Маркіян Паславський загинув у боях під Іловайськом 19 серпня 2014 року. У вересні 2015 року президент України Петро Порошенко посмертно нагородив Паславського орденом Данила Галицького.

Хіти тижня. Новою "Міс Всесвіт" стала "Чорна пантера" з Африки: Фото красуні

понеділок, 16 грудень 2019, 12:00

Нова "Міс Всесвіт" Зозібіні Тунзі з ПАР є моделлю і активісткою по боротьбі з гендерним насильством, передають Патріоти України. Згідно з офіційним сайтом конкурсу, Зозібіні є "пристрасним активістом", яка "бере участь в боротьбі з насильством за ознак...

Чому пенсійний вік підвищують тільки жінкам: Названо несподівану причину

понеділок, 16 грудень 2019, 11:51

Пенсії в Україні через пенсійну реформу вже у 2021-му році зможуть отримати за віком тільки ті жінки, які досягли 60-ти років. Такий поступовий перехід з 55 до 60-ти почався в 2011-му році. А нещодавно Комітетом Ради з питань соцполітики та захисту пра...