Коли за все сплачено: З’явилася повна версія запису втечі ізраїльського наркобарона з "Борисполю" (відео)

З’явилося повне відео втечі ізраїльського наркобарона Амоса Дов Сільвера під час процедури депортації в аеропорту “Бориспіль”, зазначають Патріоти України.

На новому запису є фрагменти, коли Сільвер входить в зону контролю і як її покидає. Також видно дії співробітників спецслужби, які супроводжували наркобарона. Зокрема, їх реакцію, коли Сільвер вже покинув зону контролю і вибіг до виходу з аеропорту.

Нагадаємо, наркобарон Амос Дов Сільвер втік від співробітників СБУ в аеропорту під час огляду особистих речей. Він був затриманий наступного дня в Умані. Також були затримані співробітники СБУ, яких підозрюють у сприянні втечі.

Хіти тижня. Ніколи не робіть цього! ТОП-15 заборон для водіїв, які має знати кожен

вівторок, 28 січень 2020, 4:00

Як би не було сумно, велика частина ДТП відбувається через нерозсудливу поведінку водіїв. Найчастіше згубну дію мають звички, від яких автомобілістам складно утриматися. Вони відволікають водія від дороги і, як наслідок, можуть стати причиною аварії. В...

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...