
В Україні з 12 травня уряд відновить міське, приміське і міжміське пасажирське сполучення. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій. Таким чином, карантин в Україні почнуть послаблювати, передають Патріоти України.
"Ми плануємо 12 травня відновлювати активність в містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники по поширенню вірусу ми будемо мати до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів – невигідно. Вигідніше не літати", – пояснив міністр.
Він також уточнив, що деякі обмеження все ж будуть діяти. "Напевно будуть стримуючі рішення і обмеження: маски, термоскрінінг, де це можливо, в міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця. Інакше ми будемо мати гіперболічне зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції по алгоритму виходу з карантину, на наступному тижні з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде "плюс" від МОЗ – у них перша скрипка", – пояснив Криклій.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...