Коли ж ви наганяєтесь досхочу? У Дніпрі нова зупинка врятувала життя людей (відео)

Сучасні зупинкові комплекси будуються за концепцією безбар'єрного загородження.

У Дніпрі за програмою мера Бориса Філатова почали встановлювати сучасні зупинкові комплекси. На зміну абсолютно непрактичним "грибочкам" і бетонним кубикам прийшли нові і, як тепер уже показала практика, безпечні зупинки. Вони по-справжньому рятують життя, передають Патріоти України із посиланням на портал "Наше місто".

24 травня на ж/м Придніпровськ втратив управління Subaru Outback і на повному ходу влетів у нову зупинку громадського транспорту. "Скажений" автомобіль до людей не пустила балочна рама. Сталевій конструкції не тільки вдалося зупинити автомобіль, але і зберегти життя.

Сучасні зупинкові комплекси будуються за концепцією безбар'єрного загородження. Суть в простій й одночасно надійній конструкції, яка дозволяє захистити людину від транспорту, який може вилетіти із дороги.

Старі зупинки подібної надійністю не відрізнялися. 20 березня 2013 року на ж/м Перемога-3 в результаті ДТП один з автомобілів влетів прямо в зупинку з людьми. Некерована машина просто змела людей, які не встигли отямитися.

Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. Як добре знаєте українську? Дзиґлик, шарітися, галунка... - тест

понеділок, 17 червень 2019, 1:00

24 травня українці відзначали День слов’янської писемності і культури. Наша мова надзвичайно багата та різноманітна. Зануримося в неї разом, - передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.