Коли життя, як фільм жахів, або Сміх крізь сльози: У США знайшовся чоловік зі зловісною хворобою Джокера (відео)

У США Скотт Лотан страждає неврологічним захворюванням, через яке у нього трапляються неконтрольовані напади сміху. Як пише Ladbible, у 47-річного чоловіка діагностували розсіяний склероз, при якому у нього розвинувся псевдобульбарний синдром. У результаті чого він мимоволі сміється, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що недавно вийшов знаковий фільм "Джокер", де головний герой Артур Флек страждає такою ж недугою. Лотан зазначив, що тепер людям стало простіше розуміти його хворобу, яка спричиняє йому масу незручностей. Його виганяють з ресторанів офіціанти, намагаються побити незнайомці, які вважають, що сміються з них.

"Це важко для розуміння. Люди просто дивляться на тебе, і ти намагаєшся їм все пояснити. Але вони лише думають, що ти наркоман або божевільний", – поділився Лотан.

Він також розповів, як у 2003 році в ДТП втратив наречену і матір. Однак замість шоку і сліз він лише істерично сміявся над тілом коханої, коли його допитували офіцери поліції.

Скотт Лотан

"Ми поверталися з вечірки з нагоди наших заручин, і на нас налетів п'яний водій. Моя наречена померла на місці, а мама померла три дні потому. І я пам'ятаю, як сміявся на місці аварії, коли мене допитували поліцейські", – розповів чоловік.

При цьому Лотан додав, що не розгубив сили духу і продовжив далі жити. Він одружився і став батьком.


Шоста річниця Революції Гідності: Де та як в Києві будуть вшановувати пам'ять Небесної Сотні

понеділок, 17 лютий 2020, 22:26

Траурні заходи заплановані як київською та державною владою, так і громадськими організаціями. 18-22 лютого Україна святкує переможне завершення Революції Гідності та вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні. У 2014 році в ці дні в Києві загинуло майже с...

Резонанс тижня. На Росії повідомили про страшну хворобу знаменитої актриси

понеділок, 17 лютий 2020, 21:30

Зірці видалили одну легеню, але вона продовжує працювати і курити. У знаменитої російської актриси Євгенії Симонової, що зіграла принцесу у фільмі Марка Захарова «Звичайне диво», рак легенів. Про це повідомляють росЗМІ, посилаючись на свої джерела, пер...