Коли життя, як фільм жахів, або Сміх крізь сльози: У США знайшовся чоловік зі зловісною хворобою Джокера (відео)

У США Скотт Лотан страждає неврологічним захворюванням, через яке у нього трапляються неконтрольовані напади сміху. Як пише Ladbible, у 47-річного чоловіка діагностували розсіяний склероз, при якому у нього розвинувся псевдобульбарний синдром. У результаті чого він мимоволі сміється, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що недавно вийшов знаковий фільм "Джокер", де головний герой Артур Флек страждає такою ж недугою. Лотан зазначив, що тепер людям стало простіше розуміти його хворобу, яка спричиняє йому масу незручностей. Його виганяють з ресторанів офіціанти, намагаються побити незнайомці, які вважають, що сміються з них.

"Це важко для розуміння. Люди просто дивляться на тебе, і ти намагаєшся їм все пояснити. Але вони лише думають, що ти наркоман або божевільний", – поділився Лотан.

Він також розповів, як у 2003 році в ДТП втратив наречену і матір. Однак замість шоку і сліз він лише істерично сміявся над тілом коханої, коли його допитували офіцери поліції.

Скотт Лотан

"Ми поверталися з вечірки з нагоди наших заручин, і на нас налетів п'яний водій. Моя наречена померла на місці, а мама померла три дні потому. І я пам'ятаю, як сміявся на місці аварії, коли мене допитували поліцейські", – розповів чоловік.

При цьому Лотан додав, що не розгубив сили духу і продовжив далі жити. Він одружився і став батьком.


Хрещення 2021: Коли потрібно святити воду та як це зробити в домашніх умовах

вівторок, 19 січень 2021, 10:28

Хрещення Господнє християни відзначають щорічно 19 січня. Вважається, що в цей день вода має цілющі властивості та дає здоров'я. Тому віряни в цей день завжди набирають освячену воду для домашніх потреб, а також купаються в ополонці, передають Патріоти...

МОЗ відверто бреше? В Україні знову за добу рекордно низьке число заражень коронавірусом

вівторок, 19 січень 2021, 10:14

В Україні на ранок 19 січня кількість підтверджених випадків коронавірусу зросла до 1 167 655. Лише за добу такий діагноз поставили 3939 громадянам, із яких 801 був госпіталізований, передають Патріоти України. За цей час COVID-19 забрав 177 життів, вс...