
У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України.
«Повністю висохло, загинуло Синє озеро на Виноградарі. Перлина району. Місце, де я виріс. Тут колись жили і розмножувалися болотяні черепахи, та безліч інших видів тварин. Екосистема знищена практично безповоротно», – зазначає Михайло.
Активіст наголосив, що озеро померло, так і не дочекавшись обіцяної допомоги з бюджету міста. За словами Михайла Сторожука, озеро віддало своє життя заради побудови страшної сірої багатоповерхівки, яку так і не довели до ладу: «Однієї з багатьох багатоповерхівок міста... А озеро таке було одне, іншого такого немає і не буде».

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...