Колишній гравець збірної Росії заявив, що готовий прийняти українське громадянство

Колишній гравець юнацької збірної Росії із хокею 24-річний Олексій Платонов готовий грати за збірну України. Оборонець київського "Сокола" заявив про готовність змінити громадянство, повідомляє Sport.ua, передають Патріоти України.

"Думаю, це питання вирішиться найближчим часом. Звичайно, український хокей зараз далеко не на тому рівні, що російський. Але розвиток тут помітний. Інша справа, що я ще не до кінця визначився з тим форматом, в якому хочу розвиватися. Нічого, обговоримо всі деталі і досягнемо порозуміння. Раніше виступав за юнацьку і юніорську збірні Росії. Спортивне громадянство можна змінювати після того, як виступав за національну команду не менше трьох років. У мене вже цей проміжок пройшов.

Буде приємно бути до України ближче. Київ — шикарне місто. Коли під час відпустки повертався в Росію, друзі запитували про мої враження про життя в Україні. Не обійшлося і без питань політичного забарвлення. Але я і так завжди ставився до України по-особливому, адже мій тато за часів СРСР народився у Запоріжжі. Тому розповідав друзям, як красиво і чисто в Києві. Точне визначення української столиці — душевне місто. Мені дуже подобається, як доброзичливо тут люди спілкуються. Це стосується і атмосфери всередині команди, і вражень від життя поза спортом", — зазначив Платонов.

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...

Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

вівторок, 9 серпень 2022, 20:29

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконат...