
Служба безпеки спільно з Державним бюро розслідувань та Держприкордонслужбою викрили ще одного колаборанта у результаті стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні. Про це 26 червня повідомляє СБУ.
Ним виявився місцевий прикордонник, який у період тимчасової окупації міста добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками. За це у липні 2022 року його призначили "оперуповноваженим оперативного відділу" у захопленій на той час окупантами "Північній виправній колонії №90".
На цій "посаді" він брав участь у репресіях проти місцевих жителів для придушення руху опору в регіоні.
Після звільнення Херсона зловмисник намагався "залягти на дно" і тим самим уникнути правосуддя. Втім, співробітники СБУ і ДБР встановили його місцезнаходження та затримали.
Фігуранту повідомлено про підозру у колабораційній діяльності. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...