
Російських солдатів в Україні кидає командування. Вони змушені виживати самостійно, причому додому вони теж поїхати не можуть, передають Патріоти України.
Це випливає з розмови окупанта з матір'ю, перехоплення якого у своєму Youtube опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Російський військовий закликав жінку звертатися до прокуратури, щоб він зміг повернутися додому (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).
– Почекай, Владику, ну у вас взагалі ніякого командування немає?
– Ні, мамо, немає!
– А як вони залишили вас без командування? Я взагалі не розумію!
– Ну ось так ось, ось така армія!
– Ну я вже у прокуратуру написала!
– А, ти вже в прокуратуру написала, молодець, ти правильно зробила! Пиши далі, можеш іще когось залучити! Тому що нам тут, наша заміна приїхала, сахалінці, їм казали, що нас міняти будуть. Але наш командир дивізії сказав нехай вони посидять і нехай ще повоюють. Тобто командування не хоче нас відправляти додому. А з піхоти нашої приїжджало 52 особи, залишилося 17. Тобто розумієш, що таке.
– А в якому місті ви сидите?
– Мала Комишеваха. Наше командування стало... ось таке почуття, що вони працюють на цих х**лів, ось серйозно.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...