
Демобілізація українських військовослужбовців можлива не раніше ніж через рік після повного завершення бойових дій. Про це повідомив командувач Національної гвардії України Олександр Півненко, передають Патріоти України з посиланням на LIGA.net.
За його словами, після завершення війни армії знадобиться тривалий період адаптації та перебудови.
«Будемо вчитися не воювати. Лише потім, через рік після того, як зупиняться бойові дії, можлива демобілізація. Мені здається це об’єктивно», — зазначив Півненко.
Командувач наголосив, що після завершення війни військові структури потребуватимуть часу для переходу до нових умов функціонування.
Він також визнав, що нині окремі військовослужбовці перебувають на передових позиціях по кілька місяців поспіль.
Півненко заявив, що найефективнішим способом комплектування армії вважає рекрутинг.
Водночас наразі через цей механізм до війська приходить менш як третина новобранців.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...