Командир 92-ої бригади назвав категорію найбільш вмотивованих воїнів

Мешканці Харківщини та сусідніх Донеччини й Луганщини скаладають чималий відсоток військовослужбовців 92-ї окремої штурмової бригади ім. Кошового отамана Івана Сірка. За словами полковника Павла Федосенка, Героя України та комбрига цієї бригади, такі військовослужбовці є найбільш вмотивованими воїнами, передають Патріоти України.

За словами Федосенка, така тенденція зберігається впродовж багатьох років. «Люди свідомо йшли до нас, адже мали величезне бажання боронити саме регіони, де вони народилися, виросли, працювали, жили, або ж сусідні краї, оскільки мають на сході родичів. Багато хто перевіз сім’ї подалі від лінії боєзіткнення і прийшов до нас», – розповів Герой України.

Командир бригади зауважує: люди прагнуть або «відбити своє», або «не допустити ворога до свого», і це стає неабиякою мотивацією для хлопців та дівчат, які служать у бригаді.

Павло Федосенко також додав, що у бригаді триває рекрутингова робота, на яку він покладається. Відбувається навчання новобранців, зокрема, є люди, які цілеспрямовано йдуть у той чи інший підрозділ з певними навичками.

Джерело: Главком

Уявляли інакше: Покупці дізналися, як насправді роблять крабові палички, та обіцяють більше ніколи не купувати "це" (відео)

неділя, 16 червень 2024, 17:30

Люди були серйозно стривожені, побачивши, як робляться крабові палички, і деякі навіть присягнулися ніколи більше їх не їсти. Вони можуть бути улюбленою закускою, але, схоже, у крабових паличок є тривожна історія того, як вони потрапляють "з моря" на в...

"Англійські ВПС збили їх": Фанати з Британії провокують німців піснею про Другу світову війну (відео)

неділя, 16 червень 2024, 16:55

Сьогодні, 16 червня, на Євро-2024 поєдинком проти Сербії стартує збірна Англії. Вболівальники команди вже встигли влаштувати скандал, зазначають Патріоти України. У кількох німецьких містах натовпи англійських фанатів виконували пісню «10 німецьких бом...