"Командир віддав своє ліжко і лишив [мені] зброю": Бандуристка KRUTЬ поділилася враженнями від поїздок на передову (відео)

Марина Круть розповіла про поїздку на схід (Фото:@bandura_krut/Instagram)

Марина Круть, що виступає під сценічним ім'ям KRUTЬ поділилася своїми враженнями від поїздки на схід України на своїй сторінці в Instagram. Дівчина розповіла та показала, як виступала перед українськими бійцями у зруйнованих приміщеннях, у прифронтовому госпіталі.

"Мене розірвало у госпіталі, коли вийшов лікар і сказав: "давайте швидко в мене багато поранених", і ноші у крові, які ви вже бачили. Зв‘язку немає, гупає кожні 5 хвилин. І це тільки за 10 км до нулика. Що на нулику? Це важко уявити, та абсолютно неможливо відчути на великій землі. Хлопці стараються виходити на зв‘язок. У відображенні їхнього обличчя — нервові та плачучі дружини. Так, у чоловіків на обличчі написано, коли їхні жінки плачуть, але курва тримаються. Біля прифронтового госпіталя, лікар дає закурити пораненому бійцю. Закурити там — острівець спокою", — розповіла вона.

Марина Круть поділилася, що на диво ближче до передка спала дуже спокійно, проте із автоматом біля ліжка: "Насправді, командир віддав своє ліжко і лишив зброю".

"В обличчях ЗСУ, я бачу перш за все синів, чоловіків, дочок своїх матерів. І поки ми спимо, вони так само як 24 лютого помирають, і так само борються", — написала вона.

І пояснила, що пише це для того, щоб люди, які живуть на спокійній території, мають забезпечити міцний тил.

"Війна насправді далеко від нас, і це так фігово. Адже те, що там насправді відбувається і ця атмосфера відчувається тільки будучи там. Там (за 10 км від 0) також ходять люди із візками, маленькі дівчатка і жінки. Впевнена кожен там із різних причин. Там навіть немає сирени, бо її безсенсово вже вмикати. Бахкає 24/7. Там немає вихідних і свят. Ця поїздка змінила мене", — додала вона, і пообіцяла, що обов’язково поїде знову.

На Миколаївщині чоловік вбив приятеля пляшкою з-під шампанського

субота, 30 вересень 2023, 15:15

У Миколаївській області сталося вбивство під час сварки між двома товаришами. Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, передають Патріоти України. "6 червня 2023 року між підозрюваним та 46-річним потерпілим на березі р. Синюха ...

Навпроти магазину дитячих іграшок: У Харкові суд виніс вирок чоловіку за секс із незнайомкою на газоні

субота, 30 вересень 2023, 14:14

Дзержинський районний суд Харкова розглянув справу щодо чоловіка, який із незнайомою йому жінкою зайнявся сексом на газоні біля кафе на очах перехожих. Про це йдеться у вироку суду від 21 вересня, передають Патріоти України. Суд встановив, що у жовтні ...