Комаровський розповів про користь і шкоду дихальної гімнастики при коронавірусі (відео)

Дихальна гімнастика не повинна кому-небудь замінювати особисту гігієну і заходи щодо соціального дистанціювання.

Відомий український лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, чи може комплекс дихальних вправ допомогти при захворюванні COVID-19. Про це експерт розповів своїм підписникам на YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Дихальна гімнастика, як правило, використовується для лікування захворювань дихальної, серцево-судинної систем, вегетосудинної дистонії та інших патологічних станів. Однак багатьох цікавить питання, чи має даний комплекс користь при коронавірусі.

За словами Комаровського, така гімнастика більше є психотерапією. "Можна розслабитися, помедитувати, подумати про вічне. Є певні прийоми дихальної гімнастики, які допомагають швидше відновитися легким. Головне - це не шкідливо", - зазначив лікар. Дихальні вправи можуть допомогти розслабитися, контролювати почуття тривожності, зняти стрес, перемогти безсоння. Вони корисні для поліпшення уваги і допомагають боротися з негативними думками. При цьому Євген Комаровський вирішив нагадати, що дихальна гімнастика не повинна кому-небудь замінювати особисту гігієну і заходи щодо соціального дистанціювання. Також лікар розповів, що робити, якщо у працівника виявили COVID-19. "Якщо з'ясувалося, що ваш колега на роботі захворів коронавірусом, то вам не зашкодить самоізоляція на два тижні", - прокоментував Комаровський.

Хіти тижня. Фото точно не для нервових: Вчені показали, як може виглядати людина після 25 років роботи з дому

понеділок, 13 липень 2020, 18:00

У мережі показали, як може виглядати людина, що працює віддалено і проводить щодня багато годин за комп'ютером. Зміни, які відбудуться з його тілом за 25 років такого життя, вражають. Відповідні кадри опублікувало видання MailOnline, передають Патріот...

Путіна висміяли за нове відео з ручкою

понеділок, 13 липень 2020, 17:56

Володимир Путін розкрутив ручку на нараді. Президент Росії Володимир Путін на робочій нараді покрутив ручку, яка лежала на столі. Відео моменту опублікував у Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторі...