Комаровський сказав, коли закінчиться карантин в Україні

Карантин в Україні можуть скасувати після 28 днів без нових випадків захворювання, проте велику роль зіграє те, як вчинять європейські країни. Таку заяву зробив відомий лікар Євген Комаровський в інтерв'ю Аллі Клименко. Відео з'явилося на його каналі в YouTube, передають Патріоти України.

"Підхід до карантину в країнах буде різним. Наша країнавона дуже залежна, на жаль, і наші політики постійно озираються на європейців. Коли вони знімуть, тоді наші скажуть: "Ми теж не гірше, давайте скасуємо". Ось росіянивони самі по собі, що вони будуть робити, ніхто не знає", – почав він.

За словами Комаровського, медична наука говорить про те, що карантин можна спокійно знімати тоді, коли 28 днів немає нових випадків захворювання.

"Сенс карантину в чому? Увірвалася на територію країни нова хвороба. Нею потенційно можна захворіти. І, швидше за все, всі жителі країни з цим вірусом зустрінуться. Всі ми зустрінемося. 95% навіть не помітять цієї зустрічі, але 5%захворіють. Якщо карантину не буде, то ці 5% захворіють одночасно. Якщо буде карантинці 100 тисяч будуть хворіти поступово по 2-3 тисячі. І тоді у системи охорони здоров'я буде можливість їм допомогти", – резюмував він.

Нульова декларація, котру незабаром запровадять в Україні: Кому це вигідно, скільки доведеться заплатити

неділя, 12 липень 2020, 9:06

Корупціонери та тіньові ділки з непомірними "чорними доходами" зможуть зажити по-новому, відбувшись символічним внеском до держбюджету. Рівень тіньової економіки України досі найвищий у Європі. Про амністію говорять уже кілька років, її обіцяв запровад...

Царство небесне тобі, герою... Загиблого на Донбасі бійця 30-ї ОМБр поховали в Києві (відео)

неділя, 12 липень 2020, 8:55

Дивіться також: 10 липня на Донеччині від міни найманців РФ загинув молодший лейтенант 24-ї ОМБр Тарас Матвіїв. ФОТО. Церемонія відбулась під будинком, де народився і виріс Олег Шило. Там зібралися родина, близькі друзі і побратими армійця. "Дружили, н...